Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meg lehet ezt oldani? Hogyan...

Meg lehet ezt oldani? Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg középiskolába járok, de úgy érzem, hogy senki nem kíváncsi rám és átnéznek rajtam.

Egy évvel ezelőtt pár oszt.társam nagyon kedves volt velem, miután a legjobb barátnőmmel összevesztünk... Ez a kedvesség és bíztatás hihetetlenül jól esett, és úgy voltam vele, hogy elkeződik egy új-jobb korszak. De sajnos nem. Ha elhívtam őket valahova sosem értek rá. Ha megemlítettem valami közös programot, akkor átsiklottak felette. Szóval a lényeg igazából az, hogy hiába próbálok nyitni feléjük, én tőlük ezt nem kapom vissza. Soha nem jönnek oda beszélgetni hozzám, ha kérdezek valamit, akkor 1 szóval válszolnak és ennyi. Szerintem így nem lehet elkezdeni ismerkedni, beszélgetni. Mindenkivel kedvesenviselkedek, segítek ha kell.. Nagyon szomorú vagyok, mert egyre inkább úgy érzem, hogy nem kíváncsiak rám, az okát pedig nem tudom és nem is értem.

Egyszóval nincsenek barátnőim, akikkel megtudnék beszélni bármit. Ami a leginkább nyomaszt, hogy mostanában már nem tudok boldogan bemenni a suliba, és felszabadult lenni, mert nem érdeklek senkit. Visszahúzódóvá kezdek válni, pedig nem ilyen vagyok. Szeretek hülyéskedni, viccelődni, szórakozni...

Már megfordult a fejemben, hogy iskolát váltok, bár nem tudom, hogy jobb lenne-e.

Ha esetleg valaki tudna segíteni, azt megköszönném. Bármi ötlet jól jönne, hogy hol tudnék új ismeretséget,barátokat szerezni. Köszi a válaszokat előre is.

17/L


2011. jan. 22. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Először próbálj meg sulin kívül barátkozni. Például: sport, vagy bármi, ahol hasonló korúak vannak, vagy a régi osztálytársaiddal is tarthatnád a kapcsolatodat. Egyébként ha tényleg kedves és jól szituált vagy akkor mindig lesznek barátaid.

Bár az is lehet, hogy valamidre, vagy valakidre irigykednek.

2011. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
próbálj vállalni valami diákmunkát,vagy kezdj el pl.társastáncra járni,én nyelviskolában is találtam barátokat.
2011. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket :) elkezdtem nemrég sportolni..
2011. jan. 22. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!