Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 19 múltam, de 16-nak, néha...

19 múltam, de 16-nak, néha 11-nek érzem magam! Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Pszichológushoz nem szeretnék menni! Szóval 19 éves egyetemista lány vagyok. Amikor egyedül vagyok, akkor kb olyan 16-17 évesnek érzem magam. Viszont hogyha velem egykorúak társaságába kerülök, rögtön kisgyereknek érzem magam, mintha 10-11 éves lennék! :S És ez nagyon rossz, mert félek, hogy úgy is fogok viselkedni, mint egy 11 éves, és azt fogják gondolni rólam, hogy a diliházból jöttem! Egyébként az idegenek általában 15 évesnek szoktak gondolni a kinézetem alapján (alacsony vagyok, nem sminkelem magam, a hajam is nagyon egyszerű, általában összefogva hordom.) Szóval mit tegyek? Ja és nem csak bebeszélem magamnak, hanem mások is mondták már, hogy gyerekes vagyok. Itt az oldalon is szokták mondani bizonyos kommentejimre, hogy gyerekes meg hogy lehet így gondolkodni 19 évesen, meg ilyesmi :( Hogy változtassak magamon?? Szeptembertől megyek egyetemre, de nagyon félek a kortársaktól! :( Amikor köztük vagyok, mindig úgy érzem, hogy azért félek tőlük, mert 11 évesnek érzem magam (és annyinak is látszom és ezzel együtt idiótának), de valószínűleg épp fordítva van, nem?
2010. júl. 30. 13:45
 1/7 Deus88 ***** válasza:

Ezen lehet változtatni ne izgujj mikor valamit akarsz mondani akkor elöször gondold meg mit mondasz és ne csak ugy hanyigáld a szavakat mind egy 11 éves :)

Én is voltam igy 14 éves koromba , és nálam bevált :) egyszer gondolkozz és oztán beszélj:)

2010. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezzel nem szeretném fokozni benned,ezt,de tényleg még az írásodból is érzékelhető...Ezzel sajnos nem tudsz mit tenni ilyen vagy:/Lehet,hogy tényleg pszichológushoz kéne menned,de ha nem akarsz,akkor hogy szeretnél javítani a helyzeteden?Am én is pont ezt érzem,hogy így 15 évesen, egy kis éretlen 10 éves vagyok...de nem érdekel,mert későn érű típús vagyk ez van,majd el jön az én időm is,szal én nem igazán törődök ezzel,de te 19 vagy...
2010. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alacsony kissé az önértékelésed. Ez nőben eléggé ritkaság. Ugye ha mész egyetemre, akkor leérettségiztél, és nem is rosszul. Gondold el, hogy az emberiség 3/4-e mégcsak nem is érettségizett. Vagyis kb. 4 milliárd embernél okosabb vagy. Sztem keveset jársz emberek közé. Egyébként miért pont 11 évesnek érzed magadat? A 11 évesre mi az annyira jellemző?
2010. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet azért van ez mert szűz vagy, vagy éppen e-miatt vagy szűz. Próbálj ez ellen tenni.


Én is hasonló gondokkal küszködök, de leszarom hány évesnek néznek én így vagyok Übermensch és kész :D. Legalább 60 évesen fiatalos leszek. :D

2010. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki egyetemre megy, manapság már sajnos nem olyan nagy szó. 3-as érettségivel is felvesznek fizetős, vagy büfészakra. Hova mész amúgy?
2010. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az eszemmel nincs baj ;-)
2010. júl. 31. 11:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen szakra mész?
2010. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!