Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Emós követelmény az is, hogy...

Emós követelmény az is, hogy nem szabad izmosnak lenni?

Figyelt kérdés

Mert ahogy látom őket, mindnek olyan csirke lába van, hogy a tapadós nadrág is csak úgy lobog rajtuk.

Akkor tényleg elég halálraítélt csoport...


2011. jan. 19. 18:58
 1/8 anonim válasza:
100%
Igen! De nekik nemis kell izmosnak lenni mert alapbol mindent csajt megkapnak. örülök ha egy normális lányt találok mert mind a kis emoboyockákra gerjednek.. ezvan ez korunk egyik hibája
2011. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Hát igen.Az, csirke lábuk van.Eddig én is csak csontsovány emosokat láttam, nem találkoztam még izmossal, de lehet, hogy akad köztük 1-2 izmos is, de a többség az csontkollekció.
2011. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Мirkó ***** válasza:
57%
Igazad van, halálraítéltek, manapság rendszeresen halnak meg a nem izmos emberek :O:O Ez meg honnan jött?
2011. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az a furcsa, hogy izmos nincs köztük, de még átlagos és kövér se. Mindegyik ilyen egy szál belű gulágszökevény.
2011. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért lesz emos, mert ilyen egyszálbelű. Így azt mondhatja, hogy nem gebe, hanem divatos.
2011. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Mirkó drágám, láttál te képet az auschwitzi >úgymond< halálra ítélt foglyokról? (:
2011. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Мirkó ***** válasza:
Láttam de azok nem voltak túl emosak XD
2011. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát miután leborotválták a fejüket nehezen emosulhattak, annyi szerint. :D
2011. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!