Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról az...

Mi a véleményed azokról az emberekről, akik szeretnek többet mutatni, mint amilyük valójában van? Milyenek ezek az emberek? Van ilyen ismerősöd?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
túl sok ilyet ismerek. elegem van belőlük.
2011. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok de közben igyekszem felnőni magamhoz, hogy ugyanannyi legyek mint amennyit mutatok. Nekem semmi bajom az ilyen emberekkel, szerintem nem ettől lesz valaki rossz ember.

Az önsajnáltató szerencsétlenek jobban idegesítenek.

2011. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább legyen nekik valójában több, és mutassanak kevesebbet. Csak a komplexusos emberek rágják tövig a körmüket, azért hogy többnek látsszanak.
2011. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában elsőre utálom őket, aztán ha jobban megismerem őket akkor meg megsajnálom.
2011. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
VAn ilyen sajnos, utálni való típus...
2011. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Munkácsi Vivien válasza:

attól függ hogy miből szeretnének többet mutatni....

ha testükből, akkor szerintem az nem jó mert szégyellik saját magukat, de ez főleg a lányoknál érvényes (a mellükre nézve) de ez 2 okból lehet : valakinek tetszeni akar, vagy nem szereti saját magát.

és van amikor pénz ügyi . akkor másokat becsap hogy ő gazdag , nagyember ..... De közben saját magát is becsapja és amikor ilyeneket mondd hogy ő jól áll akkor közben ez neki fáj, én az ilyeneket nagyon sajnálom, de ők álltalában érzékeny emberek is szoktak lenni.

2011. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!