Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha csak 1 évetek...

Mit tennétek ha csak 1 évetek lenne hátra?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek ha egy halálos betegség miatt már csak 1 év lenne hátra az életetetkből? (teljes életet elhetnétek nem lenne testi szellemi stb leépülés,)
2010. dec. 20. 22:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Eladnám a lakást, és elmennék világot látni, mindent megtennék, amit eddig nem mertem, (bizonyos keretek között, de biztos kipróbálnám a drogokat), elmennék Új-Zélandra, Ausztráliába, Kubába, és minden őrültségben benne lennék. Aztán még az év letelte előtt hazamennék, a szüleimhez és a családomhoz, és otthon halnék meg.
2010. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

én nem tudok erre mit írni...

nyilván teljesen máshogy viselkednék...

a szeretteimmel lennék,utaznék,beteljeíteném álmaimat...

:(

2010. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Különösebben semmit. Megadóan tudomásul venném.
2010. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Hát mindenki ilyeneket csinálna nagy vonalakban! De kiemelnétek egy egy példát amit tuti megtennétek!


Gondoljatok arra hogy akkor aztán már nem lenne vesztenivalótok gyakorlatilag megszünne minden kontrol!

2010. dec. 20. 22:26
 5/22 Мirkó ***** válasza:
100%
Ugyanazt! Amit akarok azt kipróbálom így is meg megteszem. Max. annyi h nem mennék be suliba :P Olyan extrémebb vágyaim meg nincsenek
2010. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Fölpofoznék pár embert,akiket nem kedvelek,és akik direkt szivatnak.
2010. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

:):):) Na ez tipikusan olyan tett amit az motiválna hogy már nincs veszteni valód szóval már minden mindegy lenne!


Én is összevernék egy jó pár emberet!

2010. dec. 20. 22:47
 8/22 anonim ***** válasza:

Összeszedném az összes pénzem, rengeteget gyakorolnék, elmennék néhány kurzusra és kiadnék egy lemezt, rajta gyönyörű számokkal. Körülbelül egy év kellene, mire elkészül.

Na jó, meg néhányszor kegyetlenül betépnék, mert az már régóta érdekel, hogy milyen, meg mocsokrészegre innám magam párszor.

És védekezés nélkül szexelnék boldog-boldogtalannal :D

2010. dec. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Legszívesebben én is körbeutaznám a földet, de attól, hogy beteg vagyok, még nem lenne több pénzem, úgyhogy én is kihagynám a sulit, csak addig mennék be amíg néhány ribancot megfojtok, és én is biztos hogy otthon a szeretteimnél halnék meg, és abban a faluban temettetném el magam, ahol felnőttem.
2010. dec. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A "nincs veszteni való" dolog gondolom nem csak nekem indítja be a fantáziámat:D Hát tennék jó pár törvényelleneset, így a legkönnyebb megfogalmazni. :)
2010. dec. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!