Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más nemzetek makulátlanok...

Más nemzetek makulátlanok lennének?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó helyre írtam-e a kérdést, de már nagyon felhúztam magam. Állandón, már szinte minden második kérdésben azt olvasom, hogy jaj, a magyarok ilyenek, irigyek, gonoszok, rosszindulatúak stb. stb. Meg a magyar utálja a magyart.. De a válaszoló természetesen MINDIG KIVÉTEL, és oltja a többi főrumozót, hogy igen, ez itt egy ilyen ország, egy rakás sz@r, ilyenek az emberek errefelé, önzőek, és pesszimisták(na, mintha a válasz olyan optimista lenne...)

Komolyan gondoljátok ezt, hogy más országokban mindenki önzetlen, segítőkész, nagylelkű, és csak itt Magyarországon vannak GONOSZ emberek??

Bocsánat, hogy ha kissé kusza lett! A válaszokaz előre is köszönöm.


2010. dec. 13. 18:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
akkor elnézést kérek kérdező, félre értettelek!:)
2010. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
vigasztalásképp elmondom neked hogy én büzske vagyok arra hogy magyar vagyok, itt ahol nehéz annak lenni (erdély) és mindig megvédem Magyarországot és a magyarokat, még akkor is amikor ellenünk szavaztak!
2010. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
*büszke
2010. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis. Ott vannak pl. az angolok: ha turistaként mész ki, kedvesek, ha dolgozni, akkor csak egy mocskos kelet-európai bevándorló vagy (földrajzból nagyon buták). Szörnyű igénytelenek a ruháikra és a lakásaikra egyaránt - pedig az ottani keresetből nem nehéz jó minőségű (nem feltétlen márkás!) ruhát venni, és rendbentartani a lakást (pl. felújítani). A gyerekek némelyike nagyon neveletlen, hisztis, kiabálnak, rohangálnak össze-vissza (főleg a kertvárosi családok gyerekei vannak elkényeztetve). A franciák is nagyon igénytelenek, inkább vesznek hetente vadiúj alsóneműt, meg ruhát, minthogy mossanak. Természesen, kivételek vannak.

Az amerikaiak meg kétszínűek, nekik mindenki rohadt bevándorló, aki nem amerikai - tök mindegy, honnan jöttél. A szemedbe mosolyognak, a hátad mögött meg....

A kanadaiak okosak, türelmesek, közöttük is vannak mogorvábbak.

Igazából nincs olyan nép, amelyiknek nem lennének rossz tulajdonságaik.


Örülnék neki, ha végre az osztrákok megértenék, hogy nem a magyarnak szokása lopni, hanem annak a bizonyos kisebbségnek.

2010. dec. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
34%

Nem a magyarnak szokása lopni? Valóban?

Egy külföldi étteremben voltam, a szomszédos asztalnál is magyarok ültek, és fizetés nélkül távoztak. Mi ez, ha nem lopás?

Vannak kivételek. Vannak dolgos, szorgos, rendes magyarok, románok, cigányok, franciák, és vannak gorombák, piszkosak, tolvajok is.

2010. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
100%
Nekem jónéhány ismerősöm élt és él jelenleg is külföldön, vegyes érzelmekkel tértek haza. Először is, a nyugati emberek lusták a piszkos melók elvégzésére ezért importálják a bevándorlókat, akiket mellesleg marhára lenéznek. Arról nem is beszélve, hogy a harmadik világból érkező bevándorlók nem tudnak és nem is akarnak beilleszkedni, ez pedig folyamatos feszültségekhez vezet. Aztán ott is van korrupció, ott is vannak hitvány celebek, szóval kedves kérdező, nehogy azt hidd, hogy a nyugaton minden rendben van, hogy ott kolbászból van a kerítés, bizony ott is komoly gondok vannak és a bevándorlók miatt még több lesz.
2010. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Örülök, hogy mások is látják ezt még így. Igaz engem az annyira nem érdekel, hogy a külföldiek mit gondolnak rólunk, inkább az az elszomorító, hogy egymást szapulják, meg egyik magyar mondja a másiknak lekezelő stílusban, hogy "na ez Mo., szégyen"
2010. dec. 14. 20:28
 28/28 anonim ***** válasza:
madlow : nem ellenetek szavaztak , ezt a buz* kormány elhitette veletek/velünk ... Üdv a csonka honból , Szebb jövőt , és vesszen trianon
2010. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!