Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más nemzetek makulátlanok...

Más nemzetek makulátlanok lennének?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó helyre írtam-e a kérdést, de már nagyon felhúztam magam. Állandón, már szinte minden második kérdésben azt olvasom, hogy jaj, a magyarok ilyenek, irigyek, gonoszok, rosszindulatúak stb. stb. Meg a magyar utálja a magyart.. De a válaszoló természetesen MINDIG KIVÉTEL, és oltja a többi főrumozót, hogy igen, ez itt egy ilyen ország, egy rakás sz@r, ilyenek az emberek errefelé, önzőek, és pesszimisták(na, mintha a válasz olyan optimista lenne...)

Komolyan gondoljátok ezt, hogy más országokban mindenki önzetlen, segítőkész, nagylelkű, és csak itt Magyarországon vannak GONOSZ emberek??

Bocsánat, hogy ha kissé kusza lett! A válaszokaz előre is köszönöm.


2010. dec. 13. 18:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
57%

Én már sok éve külföldön élek, és azóta sokkal jobban látom a különbséget: Mo-on a legtöbben csalnak ("mert ugyis mindenki csal), lopnak, hazudnak, (indok u.a.), trágárul beszélnek, akkor örülnek, ha a másikkal kiszúrhatnak. Persze vannak kivételek, de csak kevesen.


Itt, ahol élek, a többség becsületes, ha valaki lop, csal hazudik, akkor azt lenézik, trágárul csak a nagyon müveletken vagy alvilági emberek beszélnek, ezen kivül a legtöbben nagyon segitökészek, a másikkal kiszúrni kisiskolás dolog, felnötteknék nem szokás. Természetesen itt is vannak kivételek, de kevesen.


Ha itt az utcán valakit látok, aki eldobja a szemetet, akkor majden biztos (99 %), hogy magyarul beszél.

2010. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%

egy véleményen vagyok veled kérdező, a saját fajtájukat szidják az emberek. és azt hiszik már országokban arany élet van, és a szíve is aranyból van mindenkinek. Jó lenne már felébredni emberek!!;)


22L

2010. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%

Ezeknek általában oka van - tényleg ilyenek a magyarok :(

Első: melyik országban élsz amúgy?

2010. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
50%

18:55 vagyok megint


első válaszoló: KIKÉREM A MAGAM, ÉS A CSALÁDOM NEVÉBEN IS azt, hogy kevesen vannak a becsületes emberek. Mi tisztességgel meg dolgozunk azért, amink van. A szüleim barátai is mind ilyenek!


te meg akkor haza áruló vagy, mert el hagytad a szülőföldedet. Na? jól esik?

2010. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
*mármint nem azt mondom, hogy más nemzetek jobbak, hanem azt, hogy a magyarok ilyenek, és biztos van olyan más nemzet is, ami ilyen.
2010. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Tökre ugyanazt csinálod, mint az összes többi magyarszidó.
2010. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
42%
18:57: Ez viszont, hogy "hazaáruló vagy, elhagytad a szülőföldedet" TÉNYLEG magyar mentalitás, és a szánalmasság netovábbja...sokan irigyek, lehet ;)
2010. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
ugyanezt mondják a románokra is. ugyogy más nemzet se makulátlan, nyugi
2010. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Első: nem tudom hol élsz, azt nem írtad, gondolom nyugaton, tény, hogy ott sokkal jobb a helyzet, de azért az már egy kicsit sok, hogy itt sokan írják sarkítva, hogy Magyarország milyen, holott nem hiszem el, hogy a világon ez az egyetlen terület lenne, ahol ilyen mértékű a negativitás.

Néha már inkább arra gondolok, hogy itt az emberek nagyrésze paranoiás, és mindig azt képzeli, hogy rájuk egész biztosan mindenki irigy. De természetesen csak magyar állampolgár lehet az irigykedő.

2010. dec. 13. 19:01
 10/28 anonim ***** válasza:
59%

én csak felhúztam az agyam azon ,hogy írja a válaszoló, hogy úgyis mindenki csal!


Úristen, ha látná, hogy édesapám mennyit dolgozik azért, amink van, hogy hajnali fél 2kor kel, délután 4kor ér haza, a bele lóg szinte szegénynek! becsülettel vezetik a szüleim a vállalkozásunkat!


és akkor még mindenki csal?? hát el mehet a tudod hova..

2010. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!