Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más nemzetek makulátlanok...

Más nemzetek makulátlanok lennének?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó helyre írtam-e a kérdést, de már nagyon felhúztam magam. Állandón, már szinte minden második kérdésben azt olvasom, hogy jaj, a magyarok ilyenek, irigyek, gonoszok, rosszindulatúak stb. stb. Meg a magyar utálja a magyart.. De a válaszoló természetesen MINDIG KIVÉTEL, és oltja a többi főrumozót, hogy igen, ez itt egy ilyen ország, egy rakás sz@r, ilyenek az emberek errefelé, önzőek, és pesszimisták(na, mintha a válasz olyan optimista lenne...)

Komolyan gondoljátok ezt, hogy más országokban mindenki önzetlen, segítőkész, nagylelkű, és csak itt Magyarországon vannak GONOSZ emberek??

Bocsánat, hogy ha kissé kusza lett! A válaszokaz előre is köszönöm.


2010. dec. 13. 18:50
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Hűt igen, a románokra is.. Akkor ez keleti probléma lenne?
2010. dec. 13. 19:03
 12/28 anonim ***** válasza:
Nem makulátlanok, hanem esetleg aző hibáik máshol vannak, mint a miénk, lehet, hogy pont ott ahol a mi erényeink, így ideális összhang alakulhat ki szerencsés esetben, ahelyett h felerősítenék egymást a negatívumok.
2010. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy külföldön élő "büdös haza áruló" vagyok;).De nem érdekel:) Lehet hogy itt nem kolbászból van a kerítés de sonkából az biztos!Megmondták ha nem tetszik ellehet menni,mi megtettük de!A magyarok szerintem sokkal udvariasabbak mint az itteniek.Ezt elismerem,jó indulatúak az emberek de ha pl. mennek az utcán vagy máshol akkor csőlátásuk van nem figyelnek másokra mint azt itthon megszoktam,nem vagyok egy kedves ember de itt elvannak ájulva tőlem hogy milyen figyelmes vagyok.Pedig csak megszokás.De itt hiányzik az a keserűség amit otthon látok.Több pénz,több szabadság,sokkal nyugodtabbak,frissebbek,kevésbé feszültek az emberek.Ennyi hozzáfűznivalóm van.Ebben az ország sem makulátlan de ahol jelenleg élek,ezt a helyet majdnem annak látom.
2010. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
De melyik országban éltek?
2010. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Az elsö vagyok: a legtöbben nem figyelmesen olvasták el, amit irtam. NEM azt irtam, hogy mindenki lop, csal hazudik, hanem azt, hogy SOKAN, és AKIK ebbe a sokan-ba tartoznak, AZOK mentegetik magukat azzal, hogy úgyis mindenki ezt csinálja. (Ezt ezen az oldalon is igen sokszor olvastam már!)

Akik becsületesen dolgoznak, azokra természetesen ez nem vonatkozik, de ök vannak kevesebben sajnálatos módon.


A "hazaárulós" válaszoló igencsak primitiv.


Tényleg egy nyugati országban élek, de azt nem mondanám, hogy sokkal jobban, mint MO-on. NEMa pénz miatt vagyok itt, hanem egyéb okokból, de a havi majdnem 400 Euró fizetésböl erre sem egyszerü megélni. Nemen vagyok a környezetemben az egyetlen, akinek ennyi a pénze, és mégis segitik az emberek egymást, sokkal inkább, mint MO-on.

2010. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
IGEN! KELETI PRÓBLÉMA. a Balkánon súlyosabb!!!
2010. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

19:07! Igen, amit írtál, hogy máshol sokkal boldogabbak az emberek, meg felszabadultabbak, mert több a pénzük! De ez nem mindig a magyar ember hibája, hogy csak ennyit keres. Nyilván, hogy sokkal nyugodtabb valaki, ha van biztos anyagi háttere, de azért, mert emiatt idegeskednek sokan, és igen,emiatt keserűek, de ez még nem egyenlő azzal, hogy gonosz,irigy is az illető. Tisztességes munkaával pedig tényleg csak egyik napról a másikra lehet élni.

A másik amit írtál, hogy MEGMONDTÁK, hogy el lehet innen menni...ezt nem egy nemzet mondta, csupán egy ember..erről nem szabad megítélni az egész lakosságot.

2010. dec. 13. 19:13
 18/28 anonim ***** válasza:

hm, hát ezzel is vitatkoznék, a szüleim tisztességesen dolgoznak, mint írtam vezetik a vállalkozásunkat, és nem egyik napról a másikra élünk.

annyira rosszul esik, mikor ilyet olvasok, hogy sokan azt feltételezik, hogy akinek esetleg egy kicsit több van, az már biztosan nem tisztességgel dolgozik meg érte:(


könyörgöm gyertek már el hozzánk egy napra. egy ember megy apuval, a másik meg anyuval, aztán lehetne írogatni, hogy ki tisztességes és ki nem:(


ez tényleg bánt, a skatulyázás:(

2010. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Utolsó! Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, nem úgy értettem, hogy MINDENKI csal, aki jobban él, hanem arra próbáltam rávilágítani, hogy akinek kevesebb a pénze, és emiatt vannak rosszabb napjai azokat elkönyvelik irigynek.
2010. dec. 13. 19:47
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Más népek sem jobbak,csak itt a saját népeünket szidni a divat.....
2010. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!