Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek szurkolsz a Megasztárból?

Kinek szurkolsz a Megasztárból?

Figyelt kérdés

Aki nézi a Megasztárt, Kökény Attilának vagy Tolvai Renátának szurkoltok? Szerintetek ki fogja megnyerni?? :P

Én sztem, Reninek szurkolok:) Ti?? És azok közül akik kiestek már, kik voltak kedvencek?? Nekem Kállay-Saunders András :):)


2010. dec. 11. 13:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kökénynek már rég ki kellett volna esnie. Igazából egy Kállay -Tolvai döntő lett volna a legjobb.

Ha a Kökény nyer az bizony a származása miatt lesz, mert benne van a vonó rendesen. Remélem Reni nyer, mert hatalmasat fejlődött.

2010. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
53%
de ha megnézitek, a múltkoriakban is .... hihetetlen na, az elején még nem is értettem, miért mondják sokan, hogy "na ez is tele van cigányokkal", aztán elgondolkodtam .na ja, Karamell, Gáspár Laci ......most ez is ... úgy látszik, fehér ember itt már nem rúghat labdába
2010. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!