Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A tényleges "sztárok" valóban...

A tényleges "sztárok" valóban a Megasztárból kerülnek ki?

Figyelt kérdés

Úgy értem, vannak itt tehetségkutatók, egyéb is, na de aki mögött valóban egy nagy stáb van, és egyengeti az útját, az ugyan nem innen kerül ki ..


Lásd SP Krisztián és társai, hát ők ugyan nem voltak ilyen "játékokon", és mégis a tinilányok sikongatnak utánuk, már csak ha meglátják őket, akkor is.


Akkor meg minek ez a színjáték ? Mire való igazából?


2010. okt. 27. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem egy szeretetszolgálat! Nem egy sztárcsináló! A pénzről szól a műsor és nagy ívben leszrják, hogy mi lesz a nyertesekkel a műsor után...
2010. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát asszem nagyon igazad van ......
2010. okt. 27. 09:22
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt majd az élet eldönti, hogy ki mögött érdemes hogy maradjon egy nagy stáb. A Megasztárosok is kapnak mindig egy nagy esélyt, lemezt stb. hogy nagy sztárok legyenek, stábbal mindennel és majd a népek eldöntik, hogy mennyire vevők rá, mennyire nem. Ha nem, eltűnnek szép lassan a süllyesztőben.

A pénzen múlik, igen, mennyire éri meg beléjük fektetni.

2010. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek ebben a szavazásos módszerben. Szerintem már el van döntve ki lessz a "SZTÁR". Itt miért nincs közjegyző? aki hitelesitené a szavazás menetét? /legalábbis nem mondják be, hogy van mint pl. a lottóhuzásnál stb./Igen valóban a nézettségről a befolyt piszkos anyagiakról szól az egész.valóban hol vannak a régebben "csinált" sztárok?
2010. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dzsekesz válasza:
Vettél már Király Viktar lemezt? xd énsem.Az a baj ezekkel a megastárokkal,hogy semmi olyat nem tudnak ami sajátjuk ,amivel tényleg azonosulni tudnának(pink floyd,sting).nincs stilus nincs folyamatosság.Az lehet,hogy jó a hangjuk,de igazi stár egyik sem lesz.Előadják,amit producerek eléjük tesznek,aztán kész.Megélni viszont ugy gondolom meglehet ebből is .
2010. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
meg lehet igen, mert az által h tinilányok sikongatnak, én konkrétan tudom h X tavalyi győztes egy falunapra elég durva párszázezterért ment volna egy 20 perces fellépésre, és nem fogadta el, mert kevésnek találta ... na ezek szerint azért működik a dolog
2010. okt. 27. 10:12
 7/11 anonim ***** válasza:

Maximum a celebek.

A műsorban pedig nagy pénzek vannak: minél nagyobb a nézettség (márpedig az jó nagy), annál nagyobb a reklámbevéltel, és szavazásokból is szép pénz folyik be.


Megjegyzem, fogalmam sincs, ki az az SP Krisztián, és az sem hat meg, hogy tinilányok sikongatnak - ettől még nem lesz sztár valaki. Számomra az a sztár, aki hosszú távon életképes és MINŐSÉGET képes produkálni.

2010. okt. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jójó értelek, na de a minőség ilyen formában, ahogy Te is mondod, elég szubjektív dolog
2010. okt. 27. 16:09
 9/11 anonim ***** válasza:
amikor a nézők be vannak avatva, hogy mikor kell sikongatni és mikor kell tapsolni.... akkor miről beszélünk?
2010. okt. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a Mónika-show szerű műsorokról tudtam ezt, na de egy nagy koncert-szerű helyen is meg tudják ezt csinálni, hogy ki mikor tapsoljon ? az ész megáll komolyan ....
2010. okt. 28. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!