Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek szurkolsz a Megasztárból?

Kinek szurkolsz a Megasztárból?

Figyelt kérdés

Aki nézi a Megasztárt, Kökény Attilának vagy Tolvai Renátának szurkoltok? Szerintetek ki fogja megnyerni?? :P

Én sztem, Reninek szurkolok:) Ti?? És azok közül akik kiestek már, kik voltak kedvencek?? Nekem Kállay-Saunders András :):)


2010. dec. 11. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanaz a felállás, mint nálad. Ez a Kökény nem egy különlegesség, a régebbi győztesek sokkal jobb hangúak, sokoldalúbbak, ízlésesebbek voltak. Nem bír el ez az ország évről évre új Megasztárt. Renáta viszont ügyes, tehetséges, karakteres. Fura, hogy mindig utolsó és úgy kell megmenteni.
2010. dec. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

DÁVID !!!


Remélem ő nyeri meg, utána még Bencének van nagyon jó hangja.


Ez a Rentáta meg egy katasztrófa sztem ....

2010. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
amúgy máér az elejétől levan zsírozva Kökény Attila, tök felesleges ide-oda szavazgatni, de hát ezzel nem hiszem h újdonságot mondok
2010. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hajra Reni remelem o lesz az elso
2010. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez az egész egy nagy marhaság!!!!
2010. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tudjatok h miert nem fog o nyerni ?


Mert nem magyarorszagi es szegyent hozna az orszagotokra,


Jo a masodik hely nekunk < Gyerunk Reni mindent bele

2010. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

13:41 vagyok


Tolvai Renata Timeara ertettem

2010. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
13.41nek üzenem, hogy Rúzsa Magdi sem M.o-n lakott.Mégis nyert:)
2010. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kökény Attilának kell megnyernie mert ő mindvégig "mély" volt és "nemes", mint egy jó bor, meg a zongora, na hát az milyen jól áll neki!! A Reni is mélyül, profisodik, csak hát ő azért a könnyedebb műfaj, lássuk be, és még mennyi idje van, oly fiatalka...

(zsűri véleménye:P)

2010. dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

te én sosem értettem, mit jelentenek ezek a :P betűk ??


na amúgy hát Tolvai Renáta egy vicc, Kökény Attila szintén egy vicc, de kérdésre válaszolva, ő nyeri meg, ez egyértelmű


Kár h Bence kiesett, mert azért ő volt messze a legjobb a mezőnyben, meg ő valóban lehetett volna amolyan koncertező tinisztár, na de a többi ???? úr isten ....

2010. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!