Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szoktál színházba járni?...

Szoktál színházba járni? Milyen gyakran? Melyik előadást nézted meg utoljára? Milyen ruhában illik menni? Nem "gáz" ha egyedül mennék?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos már nagyon régen voltam, mert nincs rá pénzem, nem olcsó mulatság. Pedig bármit megnéznék, talán egyedül a balett nem köt le. Nem is tudom, mit láttam utoljára, de talán azt hiszem, a 12 dühös ember volt az utolsó, amit láttam, az is már jó pár éve.

Hát, öltözködés szempontjából annyi, hogy színházba csinosan illik menni. Nem farmerben, vagy ilyesmi. Fiúknak mondjuk ing, sötét nadrág, de még a nyakkendő sem túlzás, bár azt nem muszáj. Nőknek valami szebb ruha.

Egyedül még sosem voltam színházban, bár persze úgy is el lehet menni, senki nem azt fogja figyelni, hogy te kivel mész vagy kivel nem. Csak ott azért szokott lenni szünet a felvonások között, amikor ki szoktak menni a büfébe, vagy ilyesmi, olyankor jó, hogy lehet beszélgetni egymással. De ha egyedül mész, az se problémás szerintem.

2010. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régebben sokszor voltam, aztán egyre ritkábban. Kezdett kiveszni a darabokból a kultúra és a nyelvezet lealacsonyodott. Szerintem te se menj.
2010. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régóta nem voltam, mert az itteni színházban sz*r darabokat játszanak. Meg drága a jegy.
2010. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ajánlom:


[link]

2011. jan. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!