Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » The Raven Croaks Bandi ezt...

The Raven Croaks Bandi ezt hogy képzelte?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=6miIyJg486o


Gúnyt űz azokból akik meghaltak mindezt paródiának beállítva közben semmi vicc nincs benne, hogy képzelte ezt? remélem elfog tűnni mert nem csak nekem de sokaknak nem tetszik ez!


Nektek mi a véleményetek? hogy süllyedhetet ilyen mélyre?



tegnapelőtt 20:15
A kérdező szavazást indított:
Nekem se tetszik! The Raven Croaks Bandi szégyen lett!
Nekem se tetszik! de azért még szeretem The Raven Croaks Bandit
Nekem tetszik!
Semlegesen állok ehhez...
Egyéb (leírom kommentben)
15 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Süllyedhetett*
tegnapelőtt 20:17
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sose képzeltem volna el hogy Bandi részt vesz egy ilyen szr zenében, ami gúnyt űz olyan fiatalokból akik figyelmetlenség miatt haltak meg.

Már alapból azt sem tudtam elképzelni hogy egy ilyen trash alakokkal együtt tudott dolgozni, elfogadta a meghívást, pedig pont hogy az ilyeneket tartotta szégyennek mint a Kretének. Egy Alex Csigér vagy egy Cresser semmi a Kreténekhez képest. A Cretins Kretének vagy Bartossal videóznak mindenhol (ez már le is írta a csatornájukat) vagy olyan videókat csináltak ahol a Covid idején wcket nyaltak, füves sütit ettek vagy olyan videókat hogy Hogyan élj túl csövesként X városban vagy helyen, de ezt is baromi igénytelen módon adják elő.

A másik meg hogy a régi Bandi most szidná az "új" Bandit.

tegnapelőtt 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Undorító. Én nagyon kikészültem, amikor ezt láttam Sythexnél, a hideg kivert néhány dalszövegtől és jelenettől.

El se tudom képzelni, hogy ez mennyi emberen átment a videó, mire kikerült a youtube-ra, és mindenki leokézta! Szörnyű.

Várom Bálna és Fókuszcsoport videóját, meg Rédecsi Móniét is.

tegnapelőtt 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Elég jól megkülönböztethető a két előadó szerepe. Bandi csak edgelord, aki feszegeti az ízléstelenkedés határait a maga stílusából. Az ő része kimerül annyiban, hogy közönséges stílusban elmondja a "ne használj fülhallgatót, ha nem akarsz meghalni" intelmet. Ami abból a szempontból megállná a helyét, hogy ennyi baleset és értelmetlen halál után láthatóan nem értenek az emberek a szép szóból, így elő tudja húzni a "ha ekkora hülyeséget csinálsz, bele fogsz dögleni" kártyát.

Ha egyedül csinálta volna meg a számot a Cretins elemei nélkül, azt most imádnák, mert lett volna üzenete. Lásd a másik klasszikust:

https://www.youtube.com/watch?v=IqzSvzOI_pY

"Nagyon rossz a zaklatás,

kár hogy ezt senki nem tudja!

Az üzenet nem jön át, pedig ezer youtube videó is ezt mondja!"


És még meg is van benne az áthallás, hogy a rendőrség vagy MÁV is tehetetlen a kampányaikkal, mert nincs kevesebb baleset, leszarják az emberek a szabályokat és kiemelten a KRESZ-t. Durva, hogy még mindig mennyi felsővezetékes áramütéses eset van, mert a hülyegyerekek a vagonokra mászva játszanak. Vagy most tette ki pár napja a rendőrség a videót, hogy a tilos vasúti jelzés közben egyszerűen kisorol és megelőzi a paraszt az előtte lévőt. Arról nem beszélve, hogy a vasúti átjárós baleseteket 100%-ban az áldozatok okozzák és őket hozzák ki felelősnek, hiába nagy tragédia ami történik.


A Cretins viszont vállaltan és módszeresen polgárpukkasztó, és ők viszik el a hátukon a felháborító részeket és állnak bele nyíltan. Ennek is két oldala van. Ha nem rakták volna bele a valós halálokat, akkor súlytalan lenne a mondanivaló, mert nem veszik komolyan az üzenetet. Ha viszont belerakják, akkor ebben a formában úgy kötik össze az emberek, hogy az áldozatokon gúnyolódnak.


Hiba volt a kérdést kiírni, mert ez is reklám. Ennek el kellett volna süllyednie, nem a közbeszédben tartani. Bandi veszít pár ezer feliratkozót, kimagyarázza, meghúzza magát egy kicsit és minden megy tovább. A Cretins viszont mainstream figyelmet fog ettől kapni, amiből csak profitálni tud. Nekik végig ez volt a céljuk vele, és minden ilyen fórumposzt őket tolja feljebb.


Érdemes ránézni a dicsőség falukra, ahol ez is csak egy strigula lesz:

"2012. Regi és Ron 4.5 millióra büntette meg az Mlsz (meccsre beszaladás) 2013. 120 közmunkát kapott Regi a rendőr sapka levétel miatt! 2013.Regi fél év börtönre ítélték amit felfüggesztettek 2 évre. (vonatmegállítás) 2014. Rtl klub biztonsági őre súlyos testisértés vádjával miatt pereskedik de végül felmentik Regit 2014. 60 óra közmunkát kapott Regi (meztetelenül a Szabadsághídon) 2015. A csapat év botrányát csinálta Rtl Klubban, 2016. Vallomás megtagadás miatt Regit pénzbírságra akarták súljtani (csapat ellen tanúskodás ) 2018 ban Bíróság a legsúlyosabban kiszabható 312 óra közmunkára ítélte Regit (rendőr prank)"

tegnapelőtt 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
35%

Kezdetektől ilyen volt, hisz a Contentbender interjúban már elmondta, hogy lényegében azért kezdett el videózni, mert nem akart könyvtárban vagy gyárban szopni és nem akart oda visszamenni. Ezért találta ki a videózást és ezért kezdte nem pedig, mert zavarta a youtube. Persze zavarhatta, de nem az volt az indító ok, hogy elkezdje. Tehát, igen, üzleti okai voltak.

Csak egy példa: a kezdetek kezdetén már betámadta Sythexet a barátaival, mert pénzt keresett youtoubbal úgy, hogy akkor már Bandi is pénzt keresett abból jócskán.

Egy két lábon járó ellentmondás. Lényegében, bort iszik, vizet prédikál, kb mint Orbán. Ezek után, nem csoda az összes vergődése amit leművel. Meg kellene koronázni, mint a hipokriták királya.

tegnap 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
46%
Én őszintén azt hittem hogy Bálna fog előbb botrányba keveredni nem pedig ő. Nem tudom mi történhetett vele. Elitta az eszét vagy csak tényleg egyszerűen az vert oda neki hogy FR Ádám felmosta a dagadt seggével a padlót anno? Évről évre egyre hülyébb lett, illetve egyre több régen általa megkritizált személy negatív tulajdonságait kezdte el a magáévá tenni.
tegnap 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Ez nagyon kellemetlen. Érdekes hogy a csávó szét fikázza a trash előadókat és mellette ilyen baromi hamisan énekel és ilyen rosszul stúdiózik és mixel.

Hogy is mondják…?

“arról ismered fel hogy valaki nem ért a zenéhez, hogy folyton arról beszél”

tegnap 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz.

Azt viszont jó tudni, hogy nem TRC Bandi volt az értlemi szerző, nem Bandi csinálta a zenét, nem ő vágta meg a videoklipet, nem ő tervezte az egészet, hanem a Regi a Cretins csatornáról.

Még két másik videós is benne volt a klipben, ők is csak fel lettek kérve, mint ahogyan a Bandi is.

https://www.youtube.com/watch?v=kM1-DUoY4VA

Eleve nem értem, hogy mondhatott igent Bandi és a másik két videós is a Cretins felkérésére, mikor köztudott, hogy a Cretins egy szándékosan polgárpukkasztó trash csatorna, ahol a Bartos az egyik sztár. Miért gondolta a Bandi, hogy a Cretins csatorna feje, a Regi egy vállalható videót fog ebből csinálni?

Aki nem ismerné a Cretinst: Tele a Youtube képmutató, a nézőiket átverő videósokkal, akiknek szinte csak a pénz a lényeg és a Cretins ezektől is lejjebb van egy emelettel, valahol a többi legalja trash mellett. Bandi meg összeállt velük és azt gondolta, valami jó jön ki ebből.

tegnap 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én letöltendő börtönbüntetést adnék nekik.
ma 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!