Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az alább részletezet...

Miért van az alább részletezett filmekben hosszu haju férfiak?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy az ilyen fantasy filmekben mint a gyürük ura trilógia, most meg van a gyürü szövetsége is, és hasonló témáju filmekben minden férfi hosszu haju. Ha nem is mindenki, de 90százaléka.

Ott van Gandalf, Aragorn, Boromir, Denetor, Faramir, Legolas, az összes tünde, legtöbb falusi ember, kovács, fogadós, kerskedő, útonálló, fiatal legény, öreg szürkehajú ember, mágus, paraszt, nemes, tengerész, bányász, király, szakács, favágó, hajléktalan, harcos, nem harcos, mind (MAJDNEM egy-két kivétel) hosszú hajúak. Miért van ez?



tegnapelőtt 21:43
 1/6 anonim válasza:
100%
mert nem a jelenben játszódott hanem jóval előtte ,amikor a normál férfi hajviselet hosszú volt . ezért hosszú hajúak a férfiak az ilyen filmekben .
tegnapelőtt 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
"most meg van a gyürü szövetsége" *most meg van a hatalom gyűrűi--- elírtam
tegnapelőtt 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Bocs 1-es, de... a Gyűrűk Ura nem a valóságban játszódik, hanem egy kitalált történet egy kitalált világban.
tegnapelőtt 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen. Ezért kérdezem én is, hogy miért ragaszkodnak az ilyen fiktív világba lejátszodó filmekben a férfi hosszú hajra. Nem probléma ez, csak kiváncsi vagyok. Mert az ilyen támájú filmeknél (megint hangsulyozom, nem százszázalékban), de hosszu haju férfiak vannak.
tegnapelőtt 23:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez illik a korszakhoz, de ugyanezt mondta el már a legelső választ író is.
tegnap 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 UlfOrmson ***** válasza:
90%
mert a középkoron alapuló fantasy világban játszódnak és a középkorról az a kép él az emberekben, hogy a férfiaknak hosszú haja volt
tegnap 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!