Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Románoknak mi bajuk van?

A Románoknak mi bajuk van?

Figyelt kérdés
1 éve megismerkedtem 1 Román lánnyal,egy városban lakunk,a legjobb barátnők voltunk egy darabig,aztán összevesztünk mert ugyanaz a fiú tetszett mindkettőnknek és hát a srác engem választott.Mikor legutóbb találkoztam a "volt" barátnőmmel csak annyit mondott,hogy én egy kis r*banc vagyok,amiért elloptam a pasiját és utálja a magyarokat mert mind ilyen 2színűek vagyunk(szerintem durva) Na most akkor mi baja van?az hogy magyar vagyok ő meg román?vagy csak irigy mert a fiú aki tetszett neki engem választott és nem őt?
2010. nov. 2. 22:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"A Románoknak mi bajuk van?"


A románoknak. A melléknekveket kis kezdőbetűvel írjuk.


"vagy csak irigy mert a fiú aki tetszett neki engem választott és nem őt?"


Irigy, és ezt "indokolja", remélve, hogy jól meg tud sérteni azzal, ha a magyarokat szidja.

2010. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, konfliktusod volt valakivel, és most az a kérdésed, hogy az *összes* románnak mi baja van? Hogy jutottál el egyik pontból a másikba?
2010. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igazából rosszul tettem fel a kérdést,mert csak ezzel a lánnyal van bajom és nem az összes románnal.

De azt hallottam,hogy a románok ilyenek és nem bírnak minket sem itt sem Romániában,úgyhogy csak van valami bajuk.

Engem már nem érdekel mit gondol ez a lány,ha nem tetszünk neki nem muszáj itt élni és az sem érdekel,hogy mit gondol rólam és a barátomról.Majd talál magának valaki mást...

2010. nov. 4. 19:03
 14/14 anonim válasza:

Figyelj!

Hallottad?Akkor nem biztos,hogy igy van!

És nem minden román csak az a csaj.A kérdést tényleg nem jól fogalmaztad meg,mert igy indulnak az országok veszekedései is egy kis semmiségből.

2011. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!