Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Románoknak mi bajuk van?

A Románoknak mi bajuk van?

Figyelt kérdés
1 éve megismerkedtem 1 Román lánnyal,egy városban lakunk,a legjobb barátnők voltunk egy darabig,aztán összevesztünk mert ugyanaz a fiú tetszett mindkettőnknek és hát a srác engem választott.Mikor legutóbb találkoztam a "volt" barátnőmmel csak annyit mondott,hogy én egy kis r*banc vagyok,amiért elloptam a pasiját és utálja a magyarokat mert mind ilyen 2színűek vagyunk(szerintem durva) Na most akkor mi baja van?az hogy magyar vagyok ő meg román?vagy csak irigy mert a fiú aki tetszett neki engem választott és nem őt?
2010. nov. 2. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem a románoknak, hanem csak annak az egy lánynak van baja veled.Egyébként a srácot kellene megkérdeznie a lánynak, miért nem őt választotta, nem pedig téged szapúlni.
2010. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

A románok alapból ellenérzésekkel viseltetnek irántunk, mert félnek, hogy egyszer majd komolyan vissza akarjuk venni Erdélyt.

De a te esetedben szerintem szimplán csak dühös rád, amiért a srác téged választott és nem őt, és mivel a srác tetszik neki, őt nem fogja hibáztatni, neked meg a fejedhez vág mindent, ami az eszébe jut.

Amúgy a románoktól én is hallottam már ezt, hogy mi magyarok kétszínűek lennénk.

Fogalmam sincs, hogy ezt mire alapozzák, de, mint mondtam, a te esetedben szerintem csak arról van szó, hogy minden ocsmányságot a fejedhez vág, ami csak az eszébe jut.

2010. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Háhá. Giga fail. Elkövetted ugyan azt a hibát, mint a másik csaj. Ő azért általánosította a magyarokat, mert mérges rád, te meg azért általánosítottad a románokat, mert ő általánosította a magyarokat. Ez olyan, hogy is mondjam... epikus :D
2010. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Egy kicsit felkaptam a vizet,mikor mondta,hogy minden magyar

2 színű,mert a magyarságnak semmi köze nincsen ehhez a dologhoz.De ő szerinte én vagyok a hibás,mert engem választott és nem őt,ezért rám haragszik...

2010. nov. 2. 22:44
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Hát a srácot nem is fogja hibáztatni
2010. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én nem általánosítottam őket.Rosszul írtam ki a kérdést.
2010. nov. 2. 23:01
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Azért mondta ezt, mert dühös rád és mindent a fejedhez vág, ami az eszébe jut. És a románoknál van egy ilyen sztereotípia, hogy a magyarok kétszínűek. Ez eszébe jutott és akkor, na nesze, wazze, alapon ezt is a fejedhez vágta.

Ennyi. Nem kell túlmagyarázni.

2010. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7%

22:42-nek.

Ügyes, ment a zöldecske. Aki mást nyomott, az valószínűleg kissé összezavarodott...

2010. nov. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Mondd meg neki, hogy nézzen utána, hogyan váltott Románia a szövetségek között a Második Világháborúban. Abból megtudja, mi az a kétszínűség.
2010. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem hiszem, hogy az ilyesmi hatna.

Még ha meggyőződésből mondta, amit erősen kétlek, akkor sem hiszem, hogy tanácsokat fogadna el egy ilyen "r.ibanctól" (az ő szemszögéből persze)

2010. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!