Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálja mindenki az...

Miért utálja mindenki az indiaiakat?

Figyelt kérdés
Én nem olyan környezetben dolgozom, ahol kapcsolatba kerülnék velük, de szinte összes multis barátom csak negatív dolgokat mond róluk. Az IT-sok, könyvelők, mindenki. Pedig elvileg India is egyre fejlettebb ilyen területeken, sok szakembere dolgozik az USA-ban is, ahová nem vesznek fel akárkiket. Más a munkamorál ott, vagy a kultúra?

aug. 1. 13:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
41%
Mert nagyon sok közöttük a koszos, igénytelen és rettenetes akcentussal beszélik az angolt. Tapasztalat, mivel én is olyan helyen dolgozom, ahol van belőlük egypár.
aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Az állítás hamis, nem mindenki utálja az indiaiakat. Én nem utálom őket. Egy gyönyörű indiai lányt dugok.
aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
8%

4

A lányok tényleg nagyon szépek, s jóval igényesebbek is, mint a férfiak! Nekem is megakad rajtuk a szemem mindig...

aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Mindenki nem utalja őket, es nem mind putrisok. Vannak páran a mi cegunknel is.
aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Rasszizmus és kultúrrasszizmus; ebbe a kategóriába belefér azoknak a kifogásoknak a 90%-a, amit hallottam velük kapcsolatban.

A legtöbben már azért nem bírják őket, mert szerintük érthetetlen az akcentusok, ha angolul beszélnek. Ezzel kapcsolatban rengeteg gúnyolódást hallottam; jaj, milyen idétlen a kiejtésük. Ez annyira dedós és rosszindulatú.

aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
73%

Sokan vannak, olcsók, emiatt sok cég viszi oda a kiszervezhető tevékenységeket.


Én ITn belül dolgoztam pár indiaival, és amikor a 15 éve a projeten ülő indiai “srác” egyébként titulusa szerint lead software engineernek feltettem egy kérdést, a fejéhez kapott és annyit tudott kinyögni, hogy who knows what will happen. (Ki tudja mi fog történni) na akkor ásta el nálam magát az egész banda.


Azt nem vitatom hogy vannak köztük nagyon jók is (mint minden népcsoportban, ráadásul mivel sokan vannak, sok is van) de nagyon sok az aki egyébként nem nagyon tudja mit csinál.

aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#7

Annyira azért már nem olcsók, ha jól tudom. A nyugati bérekhez képest lehet lennebb van az ottani szint, de a magyarhoz képest már nem olyan sokkal.

aug. 1. 14:23
 8/11 anonim válasza:
100%

Én is úgy tudom a nettó bérek már nem sokkal maradnak el a magyarhoz képest, de a magyar is olcsó nyugat euhoz/usahoz kepest.


Viszont ha jól tudom ugyan annyi kifizetett pénzből Indiában több marad a dolgozó zsebében (kevesebbet adózik) tehát a végére ha ugyannyi nettót is kap a munkáltató kevesebb bruttóból hozza azt ki. Tehát olcsóbb a vége. Illetve céges szinten is lehetnek adózási különbségek és az is lehet jelentős de ezekben nagyon nem vagyok otthon.

aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
15%
En nem utalom őket. Neha szexelek is veluk. Meghogy az indiai pasik csunyak meg igenytelenek (nyilvan van ilyen is)..csomo jopasi van koztuk
aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem utálom őket. Vannak az indiai kulturának érdekes részei, egyszer szívesen el is mennék hozzájuk.
aug. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!