Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hat az angolokra teljese...

Miért hat az angolokra teljesen másképp az alkohol mint más népekre?

Figyelt kérdés

Mintha teljesen meghülyülnének, megvadulnának. És elkezdenek állat módjára viselkedni, törni, zúzni, verekedni, vizelni mindenhová stb.

Más népeknél inkább az van, hogy felvidulnak, vidámabbak lesznek az alkoholtól.


júl. 2. 17:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

10


Speciel angolok ellen hiszen ők csinálják a legnagyobb zűrt és ők a legtiszteletlenebbek. Te tök.

júl. 2. 23:42
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

"Speciel angolok ellen hiszen ők csinálják a legnagyobb zűrt és ők a legtiszteletlenebbek. "

Bizonyíték?

júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

12


Internet. Böngéssz rá.

júl. 3. 14:10
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Már ráböngésztem, de semmilyen tényleges forrást nem találok még csak hasonlóra sem. Tehát, bizonyíték?
júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

[link]


Első találat. Legelső!!!

júl. 3. 14:13
 16/19 A kérdező kommentje:
Ez is azt bizonyítja, hogy egy vadállat nép. Csak az érzelemmentes szex, drog és pia érdekli őket.
júl. 3. 14:14
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Hol látsz te ebben olyat hogy ők csinálják a legtöbb zűrt és ők a legtiszteletlenebbek?

Ráadásul a szóban forgó kampány sem specifikusan a britek, hanem a turizmus ellen szól.


"Ez is azt bizonyítja, hogy egy vadállat nép. Csak az érzelemmentes szex, drog és pia érdekli őket."

Bizonyíték?

júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
54%

Azt hittem ez köztudott, évek óta több forrásnál olvastam, hogy mennyire zűrös népség, görög nyaralásnál a vendéglátónk is panaszkodott rájuk, hogy mindenki hogy ki van az angoloktól, fura, hogy valaki nem hallott róla. Ilyenkor nyilván nehéz forrást megjelölni, főleg mikor évek alatt, több helyen olvasott róla az ember, nyilván annyira nem központi téma, hogy az ember könyvjelzőzzön ilyesmit.🤣 Olyat is olvastam, hogy nyaralóhelyen a helyiek tiltakoztak ellenük, kiemelve az angolokat, tényleg tudnak bulizni.😂 A teljesség kedveért lehet szemezgetni Google találatoknál:


[link]

júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

18


Igen. Én is mint aki elég sokat utazott Európában azt látom, hogy a viselkedésükkel mindig kitűnnek az angolok.


Elég ha olyan helyekre utazol mint Majorca, Ibiza, Benidorm, Tenerife, Zakynthos és máris megfigyelheted, hogy honnan ered a hírneved.

Elképesztő hangosak, sokat isznak, úgy közlekednek az uton, hogy mindenkinek félre kell állnia, zűrösek, gyakran összeverekednek, inzultálják a helyieket, szemetelnek stb. Valami állati népség.

Az én elméletem szerint ez azért van mert egyrészt szigetország és elképesztő nacionalisták ami súlyos xenofóbiát eredményez, másrészt mivel gyarmattartó birodalom volt még mindig az a mentalitás jellemző rájuk, hogy ők felsőbbrendűek csak azért mert angolok.

Ugyanakkor a szociáldarwinizmus is az ő találmányuk. Hadd ne részletezzem mennyire beteg elmélet.

júl. 4. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!