Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Öngyilkosságok fiatalon, hogy...

Öngyilkosságok fiatalon, hogy előzhető meg?

Figyelt kérdés
A napokban több - külföldi - oldalon találkoztam azzal gyerek lett öngyilkos. Önmagában végtelen szomorú, hogy idáig eljut valaki ( főleg gyerekként),de azon gondolkodtam honnan tudják hogy kell? Neten direkt tiltva van minden ilyen dolog részletezése nagyon helyesen, tehát nem adnak ötletet a kivitelezést illetően, hogy FB-on vagy TikTokon stb lógnak. Az olyan "titkos" csoportok pedig, amik ki tudják ezt játszani felnőttek számára érhetőek el nem gondolom 9-10 évesek rátalálnak. Mivel nem vonat elé ugranak hanem ak@sztás volt ezekben a hírekben, hogy előzhető meg mindez? Nincs még gyerekem és Mo-on szerencsére nem is gyakori így döntenének, de féltem őket ezt a generációt...

jún. 20. 22:36
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%

Most hogy Gábor (vagy bárki más) megvet engem, máris a szenvedést fogom választani az örök semmi helyett, köszönöm Gábor!

Szerencsére van ilyen menekülési mód, még ha ez Gábornak(vagy bárki másnak) nem is tetszik

No comment hogy belinkelted Dugovics Tituszt

jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
75%
Ne haragudj kedves Gál Gábor, de ennél hülyébb példát, mint a Dugovics Tituszos, nem is találhattál volna a véleményed alátámasztására. Köze nincs egymáshoz annak, hogy valaki mások megmentéséért feláldozza magát, vagy hogy az őt ért szenvedések hatására vet véget az életének. Nem is értem, hogy jut valakinek ekkora idiótaság az eszébe, hogy a kettőt összemossa.
jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!