Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hozzáállá...

Szerintetek normális hozzáállás ez egy baráttól?

Figyelt kérdés
Több mint 15 évig voltunk barátnők. Még gimisek voltunk mikor összebarátkoztunk. Az élet ide-oda sodort minket és a végén úgy adódott, hogy együtt laktunk külföldön egy darabig.Sajnos én nagyon beteg lettem és hazajöttem kezelésre, műtétekre. Eközben ő alig jelentkezett, én pedig az itthon töltött idő miatt egyre depressziós lettem. IRtam neki emailt de ő nem is reagált rá. Közben összeköltözött kint a testvéremmel és azóta a legjobb barátnők lettek. Az egyik közös ismerősünk akit hosszú évek alatt nem láttam, mondta hogy a barátnőm iszonyat dolgokat terjeszt a hátam mögött. Olyan rosszul esett, hogy itthon vagy 1 órát sirtam emiatt. Nem elég a fizikális fájdalom még ez is. Közben a testvérem terhes lett, babát vár és őt kérte meg keresztanyának. A közösségi oldalon meg láttam irja, hogy ő a legjobb barátnője. Nem tudom magamban hova tenni ezt a hozzáállást.:(
2010. okt. 29. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Érdekből barátkozott veled,a testvéreddel is,jó a lakása...Az ilyen nem barátnő,és sose őszinte,nyugi testvéredről is terejszt biztos dolgokat,az ilyen tipús mindenkienk azt mondja amit az hallani akar...De érdekből...
2010. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Nagyon rossz lehet, főleg, hogy a tesóddal is jóban vannak. Az ilyen nem barát. Idő kell, amíg elfogadod, de jobb lesz, hidd el. Esetleg beszélhetsz is vele, akkor talán kiadod magadból az egészet. Neked pedig jobbulást! :)
2010. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hát nem könnyű, hogy ugye ő lesz a gyerek keresztanyja. Mindig úgy gondoltam, hogy bajban mutatkozik meg az igaz barát. Hát ez most be is jött:(
2010. nov. 4. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!