Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennének a helyembe?

Mit tennének a helyembe?

Figyelt kérdés

Hello. Nem magyar vagyok azért a helyesírási hibáimért elnézésüket kérem.

Szóval, már lassan 1 és fél éve járok egy olyan középiskolába ami rettenetesen nehéz és nem is érdekel.

Nehezen illeszkedtem be és nehezen értem meg az ottani dolgokat. Nem vagyok retardált vagy ilyesmi de egyszerűen nem érdekel. Az iskola elektrotechnikával foglalkozik amit én első óta nem értek. Próbáltam behozni a lemaradásom de nem sikerült. Most azontűnődöm hogy át-e menyek egy másik iskolába ami sokkal messzeb van de viszont érdekelne a tantárgy. Lehet hogy első-től kéne kezdenem de ez anyira nem lenne nagy probléma. A probléma itt csak a pénzel van a távolsággal (ami leküzdhető) és a bizonytalansággal. Az egyik abrátom oda jár és szerinte korrekt iskola.

Azért kezdtem el ezen gondolkozni komolyabban mer 8 hétig korházban voltam és rengeteg mindenről lemaradtam amit BIZTOSAN nem fogok tudni bepótolni.

kb 90% hogy megbuktatnak mivel alig van jegyem és nem értek semmit. Ha megbukok az hétszentség hogy az életem elbasztam... de ha eről veszek magamon, megtanulom és átengednek... aztán elvégzem a középsulit egy olyan szakkal amit nem szeretek csinálni.

Értek a grafikához, a programozáshoz és a géppel kapcsolatos akármihez :D

Ezt a tudásom én fel akarom használni de ebben a suliban ezt nem lehet.

És ha a másik suli sem jön be... akkor végleg otmaradok mivel nincs több pénz arra hogy én "gondolok eggyet nos megyünk". Nagyon nehéz döntés ez számomra és nagyon szépen megköszönném ha segítenétek nekem.


16F


2010. okt. 21. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én tkp. ugyanebben a helyzetben voltam, egy olyan középiskolába jártam, ami egyáltalán nem érdekelt, aztán én is rögtön év elején kórházba kerültem, így ugyebár nekem is be kellett vna pótolnom egy csomót, viszont én inkább kerestem egy másik iskolát (ill. az iskolán belül egy másik szakmát), mert nem láttam semmi értelmét annak, h elvégezzek vmit, ami abszolút nem érdekel, és biztos, h nem szeretnék abban a szakmában dolgozni, ráadásul nem is vmi keresett, ezért inkább még időben váltottam.Nem bántam meg, viszont ez a TE döntésed, gondold végig, és dönts, de időben ;) Sok sikert!
2010. okt. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!