Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az általános iskolába sok...

Az általános iskolába sok alsós miért ilyen nyámnyila?

Figyelt kérdés

Ez egyáltalán NEM ÁLTALÁNOSÍTÁS! Nem azt mondom hogy az összes nyámnyila. Csak én sokat ismerek amelyik az.

Hamar elkezdenek bőgni, láttam már olyant hogy egy 1. vagy 2. osztályos elesett és elkezdett bőgni, vagy kergették a nagyok, aztán amikor megfogták meg se verték de már bőgött, meg ilyenek. Én úgy tapasztalom hogy sok alsós túl könnyen elkezd bőgni, persze olyant is ismerek azért aki tök talpraesett. Máshol is így van vagy csak az én iskolámban? ha így akkor miért van ez? a felsősök meg nem bőgnek szinte semmitől mások előtt, úgy veszem észre.


2010. okt. 15. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért mert gyerekek??!!? Azért van különbség egy 6 éves meg egy tizenéves között..
2010. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hú te aztán már igazi felnőtt lehetsz... még a középiskolába járó elsősök is gyerekek jóformán. Szal nyugodtan sírjon egy alsós, mert ott megteheti. Nem lehet mindenki olyan keménycsávó mint te.... -.-"

20/F

2010. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok kemény, de engem kinevetnek ha sírásra kényszerülök. 14/F
2010. okt. 15. 18:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert gyerekek. Na nem mintha te 14évesen nem lennél gyerek. De azért egy 14éves fiúnak már nem "illik" sírni ilyen apróságok miatt hogy elesik...(felőlem sírhatsz, annyit amennyit akarsz, engem nem zavar, én csak a társadalom véleményét írtam le, nem a sajátomat)

Amikor elsőbe kerültem, én voltam a legfiatalabb az osztályban, és bizony egy csomószor sírtam, és még most is érzékeny vagyok.

21/L

2010. okt. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy fiúnak - a társadalom véleménye szerint - nem "szabad" sírni(nem az én véleményem, az ettől eléggé különbözik), viszont ha egy lány teszi, nem cikizik, nevetik ki, emlegetik, stb.

Mondjuk gondolom, ha sírsz, akkor nem azért teszed, mert elestél...

2010. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Ja csak most látom hogy fiú vagy...bár az írásod alapján inkább lány!:DDDD
2010. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Te környezetedel van baj, hogy hülyének néznek ha sírsz...a pasiknak is vannak érzéseik, amiket ki is nyilváníthatnak, sőt...ha nem, az nem tesz jót. A párom 22 éves, de van h ő is könnyezik egy szomorúbb filmen, vagy esetleg örömében...de ettől ugyanolyan férfi, mint más.csak nem lesz idegroncs, attól, hogy visszatartja az érzéseit. És szerintem nincs annál nagyobb bizonyíték arra, hogy szeret, hogy mikor bokaműtét után felébredtem az altatásból, elsírta magát, annyira megkönnyebbült, hogy jól vagyok.(fél órás műtét helyett 2 órát voltam bent)Ettől nyámnyila ő is? Szerintem az a nyámnyila, aki arra neveli a fiát, hogy egy férfi csak akkor férfi, ha nem mutatja az érzéseit, mert csak a b.zik sírnak...
2010. okt. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mi nem normális abban, hogy egy 7-8 éves sírni kezd, mikor a hülye tizenévesek kergetik?
2010. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, kedves kérdező, hogy otthon mit kap az a gyerek? Lehet, hogy te elit vagy, és tégen szétnyalnak a szüleid, de el tudod képzelni, hogy vernek otthon egy kiskorú gyereket? Remélem, igen. Mert ezek a gyerekek iszonyút szenvednek miattad, idióta 14 évesek miatt, akik azt hiszik, nagyfiúk, és akkor majd elverik a kisebbeket, mert az milyen jó móka már... Kívánom neked, hogy verjen össze egy csapat 17-18 éves fiú/leány, és akkor majd meghúzod magad. És egyébként egy kisgyereknél normális, mivel megijed, és nem tudja még elfojtani, kontrolálni az érzéseit.

Gondolom, nem fogtad fel.

17L

2010. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
igaz régi a kérdés de érről eszembe jutott amikor anno 8.-os voltam, és az igazgató bemondta a hangosba hogy a felső tagozatosok legyenek kedvesebbek, mert az alsósok félnek tőlük:DDDD
2012. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!