Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálják még mindig az...

Miért utálják még mindig az arab férfiakat? Miért konzetvatívak az emberek még mindig?

Figyelt kérdés

Biztos sok rasszista megjegyzést fogok kapni, de sajnos beleszerettem egy arab pasiba (Tunéziai, keresztény) Nemetorszagban el, beszeli a nyelvet. Nemetul kommunikalunk. Es beleszerettem. Eleinte furcsa volt hogy ő "más", máshogy udvarol mint pl egy magyar... szerintem meg kell érteni őket. A barátaim nagyon elitélnek engem emiatt, aztmondják ne bízzak benne. De miért nem?

Nem mindenki olyan mint amiket hallunk róluk, hogy pl lenézik a nőket stb... hát én pont az ellenkezőjét tapasztaltam...

Nagyon kedves velem, az udvarlása, törődése az valami csoda. A magyar/ európai férfiak elbújhatnának szégyenükbe mellettük. A családom hallani se akar Habibiről.. mérges vagyok emiatt, és annyira dühítő nekem hogy az idősebb generáció főleg ennyire rasszista de azért a török,arab sorozatokat szereti mindenki...

Nem tudom mit tegyek....

Azt mondják a barátaim hogynez az udvarlás rész csak a beetetés része. Hàt nem tudom, tényleg rámenős volt velem, eleinte furcsa volt de ők ilyenek.. attól hogy mi nem ehhez vagyunk szokva... Nem biztos hogy hamis.

Keres, törődik velem, nem agresszív, nem tilt dolgokat, a vallás nem tèma nálunk, nem akar a hazájába csalni... és úgy érzem tényleg oda van értem. Ő tanít arabul, én meg őt magyarul.

Én úgy érzem, hogy azért tűnik nekünk rámenősnek ez az egész, mert ők kiválasztanak minket, nem érdeklik milyenek vagyunk. Engem nagyon tisztel... és nem rest udvarolni, romantikusan "lelkizni".... én nekem ez fontos. Miért jobb a magyar? Otthon mi rohanunk a pasik után.... alig lehet belőlük kicsikarni egy egy bókot, azt meg végképp nem lehet elvárni hogy királynőként kezeljenek.... De Habibi annak kezel. :-(


Kérlek akinek van tapasztalata, vagy ötlete ossza meg velem olyan jól esne beszélni valakivel erről, aki nem csak addig lát hogy burka, meg elcserélnek tevére..........



2022. dec. 14. 09:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem konzervatívok, előítéletesek, hanem többet tapasztaltak, mint te. https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..
2023. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kedves 10es!


Habibi - Drágám, kedvesem szerelmesek között

Két férfi között olyan mint nálunk a tesó, haver

Ismerősök között olyan mint nálunk amikor a barátnők le drágámozzák egymást.


A Szeretlek - Nahbbek (tunéziai arab)


Egyébként tapasztalatból mondod amit mondasz? Hazudnak folyékonyan, stb.. Beszéltél már arabbal?

Csak mert azt veszem észre hogy azok osztják a legjobban az észt ezzel kapcsolatban, akik életükbe nem beszéltek még arabbal....

Nem kell ahhoz arabnak lenni, hogy hazudjanak, hogy sz....rban hagyjanak egy hitellel, 2 gyerekkel.. Szerintem kis hazánkban is van elég hazug, csaló....


Van pár berögzült duma amit nyomtok le föl állandóan, közben meg életetekben nem beszéltetek még velük.

2023. jan. 20. 17:12
 13/17 anonim ***** válasza:
Teljesen más a világfelfogásuk, a nőkhöz való viszonyuk, mint Európában.
2023. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
en fizikalisan is irtozom toluk, de ami miatt a legjobban utalom oket az a szerepjatszas amig el nem vesznek egy nyugati not utana tonkre teszik az eletet. a masik az hogy amelyik ferfi (az arabok meg altalaban mind ilyenek) helyesnek tartja ha az apa "becsuletbeli gyilkossagot kovet el" az olyan szemleletu akitol en csak irtozni tudok. akkor se kellene ha kedves gazdag muvelt barmilyen lenne. egy feher no ne ereszkedjen le ne mocskoltassa be magat egy arabbal.
2023. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
soha nem neztem es nezek torok meg arab sorozatokat.
2023. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

"Altalaban mind ilyenek"

Ismered mind? :D Bocsi van par beloluk

... megertem, nem szeretni oket de ez mar fajgyulolet amit ide irtal, szegyelld magad

Ilyenkor jokat mosolygok, mintha valami a magyarsag elokelo nep lenne! :D

2023. ápr. 6. 16:49
 17/17 anonim ***** válasza:
15 os vagyok, lehet hogy fajgyulolet de en igy gondolkozom es eszemben sincs szegyelleni ezt.
2023. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!