Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálják még mindig az...

Miért utálják még mindig az arab férfiakat? Miért konzetvatívak az emberek még mindig?

Figyelt kérdés

Biztos sok rasszista megjegyzést fogok kapni, de sajnos beleszerettem egy arab pasiba (Tunéziai, keresztény) Nemetorszagban el, beszeli a nyelvet. Nemetul kommunikalunk. Es beleszerettem. Eleinte furcsa volt hogy ő "más", máshogy udvarol mint pl egy magyar... szerintem meg kell érteni őket. A barátaim nagyon elitélnek engem emiatt, aztmondják ne bízzak benne. De miért nem?

Nem mindenki olyan mint amiket hallunk róluk, hogy pl lenézik a nőket stb... hát én pont az ellenkezőjét tapasztaltam...

Nagyon kedves velem, az udvarlása, törődése az valami csoda. A magyar/ európai férfiak elbújhatnának szégyenükbe mellettük. A családom hallani se akar Habibiről.. mérges vagyok emiatt, és annyira dühítő nekem hogy az idősebb generáció főleg ennyire rasszista de azért a török,arab sorozatokat szereti mindenki...

Nem tudom mit tegyek....

Azt mondják a barátaim hogynez az udvarlás rész csak a beetetés része. Hàt nem tudom, tényleg rámenős volt velem, eleinte furcsa volt de ők ilyenek.. attól hogy mi nem ehhez vagyunk szokva... Nem biztos hogy hamis.

Keres, törődik velem, nem agresszív, nem tilt dolgokat, a vallás nem tèma nálunk, nem akar a hazájába csalni... és úgy érzem tényleg oda van értem. Ő tanít arabul, én meg őt magyarul.

Én úgy érzem, hogy azért tűnik nekünk rámenősnek ez az egész, mert ők kiválasztanak minket, nem érdeklik milyenek vagyunk. Engem nagyon tisztel... és nem rest udvarolni, romantikusan "lelkizni".... én nekem ez fontos. Miért jobb a magyar? Otthon mi rohanunk a pasik után.... alig lehet belőlük kicsikarni egy egy bókot, azt meg végképp nem lehet elvárni hogy királynőként kezeljenek.... De Habibi annak kezel. :-(


Kérlek akinek van tapasztalata, vagy ötlete ossza meg velem olyan jól esne beszélni valakivel erről, aki nem csak addig lát hogy burka, meg elcserélnek tevére..........



2022. dec. 14. 09:34
1 2
 1/17 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%

Az europai konzervativoknak, nem hiszem hogy a keresztény arabokkal van bajuk, inkább a muszlim arabokkal.


De amugy meg te se általánosits.


"A magyar/ európai férfiak elbújhatnának szégyenükbe mellettük."


Mellette, és nem mellettük. Nem ismered a többit, őt ismered.

2022. dec. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Ebben is van egy kis rassziumus: "A magyar/ európai férfiak elbújhatnának szégyenükbe mellettük."


Egyébként nyilván elsősorban a muszlimokkal van baj, ha már az arabokról van szó. És jogosan: jellemző rájuk, hogy a nőt a tenyerükön hordozzák, aztán ha mér az "övék", akkor már fordul a kocka (pont úgy, ahogyan Te is leírtad, most hogyan kezel). Megjegyzem, ugyanezt keresztny magyaroknál is tapasztalható, vagy izraeli zsidóknál, csak előbbieknél mintha ez szinte tudatos lenne, és általános.

2022. dec. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Elnezest, senkit nem akartam megbantani, sot altalanositani sem akartam, es rasszista sem vagyok. Csak mindig azt mondjak, hogy miert nem a sajat nepunkkel kezdenek a nok akik a keleti pasikat valasszak? Hat nekem eleg sok magyar ferfi udvarolt mar, ha az osszesnek az udvarlasat ossze adnank,se ütné meg az arab pasi udvarlasanak mercejet. Nem veletlen mint ahogy irtam is hogy rengetegen torok, arab sorozatokat neznek.. Valoszinu oka van. En nem bantani akartam ezzel a magyar pasikat, hanem vedeni a masik oldalt, ervelni csak. Nyilvan nekunk ez a szokasunk...
2022. dec. 14. 10:21
 4/17 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

Persze értjük.


Amugy meg magyarázd meg az ismerőseidnek hogy keresztény, akkor meg nyugszanak ha általánostás miatt itélkeznek.


Akik meg olyasmivel jönnek hogy "nem a mi népünk" azoknak mondd meg hogy a magyarnépnél hagyomány másnépekkel keveredni.

2022. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
De most az udvarlás számít, vagy hogy milyen ember?
2022. dec. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Darius- ***** válasza:
Mivel olyan teruleten élek, ahol vannak muszlimok, tapasztaltam is ezt-azt. Naluk a vallas érvényesul, ehhez idomulnak. A hijab, a noi fatyol ennek része. Nehéz elfogadni a massagot. Az nem igaz, hogy nem tisztelik a noket. Kivételek persze mindenhol vannak. Én is ugy tapasztaltam, hogy jobban tisztelik a noket. Olyan tévhitek,mint tamogatjak a nemi eroszakot, nem igaz. Azt nem tanacsolnam, hogy koltozz valamelyik arab allamba, de mivel nem ott vagytok, mindenképp probald meg vele, majd kiderul mi lesz, mert ez is egyénfuggo.
2022. dec. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Darius- ***** válasza:
Tehat rosszul irtam az utolso mondatot. Hogy utan a ne kimaradt.
2022. dec. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Az még elmenne, hogy te hozzámész egy arab emberhez, de közös gyereketek ne legyen, mert annál rosszabb nincs,mint amikor valaki se nem arab, se nem európai. Kell egy identitásérzés, hogy valaki tudja, hol a helye. Aztán majd ha a felesége leszel, már azt kell csinálnod, amit ő akar, lehet, ki is vinne hozzájuk, vagy a gyereket, aztán évekig pereskedhetnél a gyerek miatt, mert nem jutnál hozzá. Nem lesz ez a kapcsolat mindig ilyen felhőtlen, erről biztosítalak, még egy ismerősömnek sem sikerült, ismerek vagy hármat.
2022. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
93%

"de közös gyereketek ne legyen, mert annál rosszabb nincs,mint amikor valaki se nem arab, se nem európai"


Oké a többi lent még érthező hozzá álás de ez itt baromság.


Nekem apám török, azt mégis van identitás érzésem. A magyar identitás érzés.

2022. dec. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen udvarolni nagyon tudnak, meg persze kamuzni is folyékonyan. Persze aki mindezt nem erti, el hiszi.


Habibi- szeretlek, olyan gyakran használják, mint a köszönömet vagy üdvözlömet. A boltban, a kavézóban, a benzinkúton meg a havernak is habibizik mindenki férfi a férfinek. Szóval senki ne gondoljon semmi mély dologra amikor ezt halja. Vannak frazisok, amiket mindenki használ, de nincs mögötte semmi. Persze most meg kedves veled, mint barátnővel.

Majd térjünk vissza a kérdésre, ket gyerekkel, hazassaggal, közös hitellel is a tenyerén hordoz e...

2023. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!