Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az önkiszolgáló...

Mit gondolsz az önkiszolgáló kasszákról?

Figyelt kérdés
Én jó ötletnek tartom csak minden 5 kasszához kellene egy segítő személy aki segít továbblépni ha valami gixer van.
2022. dec. 11. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
90%

Szeretem őket és szívesen használom is. Mivel egyedül élek és ritkán főzök, továbbá közel is van a bolt, én inkább 1-2 naponta csinálok egy kisbevásárlást, nem pedig egy nagyot hetente vagy még ritkábban. Azt a 4-5-6 terméket, amit esetleg veszek, azt pedig elég könnyű gyorsan lehúzkodni egy automata pénztárnál, aztán telefonnal gyorsan ki is fizetni az egészet. Szerintem ezek alapvetően erre lettek kitalálva: egy kosárnyi kisbevásárlást gyorsan lezavarni.


Na de egy bevásárlókocsinyi termékkel annyira nem szívesen használnám ezeket. Furcsán is szoktam nézni azokra, akik egy köbméternyi dolgot pakolnak rá ezekre. Ilyen esetekben szerintem gyorsabb egy "profi" kasszás.

2022. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki akar, menjen oda, aki meg nem, annak legyen hagyományos.

És ne csak egy, hanem nyissanak többet is.

2022. dec. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 A kérdező kommentje:
#27 Bizonyos esetekben a gyümölcsöt és a pékárut nem a kasszánál és nem is a humán kasszánál mérik és ha elfelejted lemérni ugyanúgy meg vagy lőve nekem akkor pont szerencsém volt mert a segítő visszament és tett rá címkét.
2022. dec. 12. 11:06
 34/73 anonim ***** válasza:
94%
33 Na ugye. Egy igazán intelligens rendszer felismerné, hogy beletetted a kosárba. De ha nem is sikerülne esetleg neki, akkor is fel tudja mérni hogy ennyi grammal megnőtt a kosár súlya, de nem regisztrálta a bekerült terméket és szól hogy mi ez.
2022. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 A kérdező kommentje:
Igazábol ez a boltnak a hülyesége mert oké hogy a gyümölcsöt mérni kell, de a pékáru az db-ra van normális helyeken és igen emiatt a humán pénztáros is kikészülhet.
2022. dec. 12. 15:36
 36/73 anonim ***** válasza:
17%

Pont nemrég olvastam, hogy az önkiszolgáló kasszák mennyi bacit terjesztenek, mert sokan nem mosnak kezet xarás után sem és utána azzal fogdossák össze... Hát, így örüljetek eztán az önkiszolgáló kasszáknak! :XD


Én, amíg csak lehet, hagyom kiszolgálni magam a pénztárosok által, akiknek munkát adok és nem támogatom a gépeket, hogy elvegyék tőlük a megélhetést!

2022. dec. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
77%
36 Gondolod a pénztáros kezet mos. Boldogok az együgyűek :)
2022. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
0%

37: senki nem írta, hogy a pénztáros steril....


Boldogok azok, akik nem tudnak szöveget értelmezni, ugye? :)

2022. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 A kérdező kommentje:
A 3. oldalon ottvan a link
2022. dec. 13. 10:09
 40/73 anonim ***** válasza:
70%

ma 09:44

Ugyanez áll a kosarakra, bevásárlókocsikra is. Az nem zavar?


Az önkiszolgáló kasszáknak van előnye is. Én szeretem őket. Ha keveset vásárlok akkor kifejezetten gyorsabb és kényelmesebb módja a fizetésnek, mint topogni a kasszás-sorban a nagy bevásárlásukat végzők mögött.

Mekiben meg kifejezetten jobbnak tartom mint az élőpénztáros verziót.Úgy állítom össze a vásárlás ahogy akarom, változtathatok az összetevőkön, menet közben módosíthatok, nincs félreértés - félrehallás, nem akar rám tukmálni ilyen - olyan akciót.

2022. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!