Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az önkiszolgáló...

Mit gondolsz az önkiszolgáló kasszákról?

Figyelt kérdés
Én jó ötletnek tartom csak minden 5 kasszához kellene egy segítő személy aki segít továbblépni ha valami gixer van.
2022. dec. 11. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
58%

"Bocs, de ha pl. a Tescoban a hagyományos kasszánál fizetek, vagy az önkiszolgálónál, akkor hol van árkülönbség szerinted?"


Ott, hogy nem kell 10 kasszást fizetniük, hanem csak 3-at, mert 7-nek átvette a helyét az automata kassza. Aminek ugyan jó borsos bekerülési ára van, de hosszú távon behozza a kezdeti nagy hátrányát. Ráadásul ritkábban beteg, nem megy szabadságra, szülni, nem kell állandóan betanítani, stb. Vagyis ezzel pénzt keres az üzletlánc, nagyobb bevétele van, amit visszaforgat az üzletláncba. Ez kábé ott jelenik meg számodra, hogy gyorsabban megjavíttatják a kasszát, ha elromlik, több ember jut árufeltöltésre, tehát ritkábban találsz üres polcokat, több jut a bevásárlókocsikra, hogy ne szoruljon a kereke, meg hasonló apróságok, hogy még gördülékenyebben, kevesebb fennakadással menjen a vásárlás.

2022. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem, nem szeretek gépekkel kommunikálni.

Csak akkor használom, ha nincs más.

2022. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 A kérdező kommentje:

Ma reggel ezt olvastam:

[link]

A humán kasszánál is ugyanúgy jelen lehetnek a bacik

2022. dec. 11. 20:52
 24/73 anonim ***** válasza:
50%
#14 #15 Szigetszentmiklósi Lidl-ben ha jól emlékszem 9 kassza van. Önkiszolgálót nem láttam a múlt héten. Volt szerencsém ott vásárolni hétvégén 10kor csúcsidőben. 3 kassza üzemelt, mögöttünk kígyózó sorok álltak.
2022. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
77%
Akkor kábé ugyanazt találták az önkiszolgáló pénztárgépek nyomógombjain, amik eddig is megtalálhatóak voltak a bevásárlókosarak és kocsik fülein, fogantyúin, a kilincseken, az ülések karfáján, a korlátokon? Ez miért olyan meglepő dolog? :)
2022. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
65%
Nem szeretem, hiába egyszerűbb, gyorsabb. Valahol zavar, hogy velem végeztetik el a munkát. Lassan magunknak főzhetünk az éttermekben is..
2022. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
26%
Kár hogy ostobák. Amit a boltban mászkálás közben berakok a kosaramba, azt vegye észre, amit kiveszek belőle, azt is vegye észre, amit mérni kell azt mérje le amikor a kosaramba teszem, aztán kifele menet érintem a kártyám és megyek a kocsihoz. Amíg nekem kell a vonalkódolvasó előtt húzgálni, meg keresgetni valami nyomorult menüben addig szart se ér, marad a házhozszállítás. Mondjuk amúgy is maradna.
2022. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
24%

Azt, hogy elveszik az emberek munkáját.


Én utálom, mert mindig valami baj van vele, nem vonja a kedvezményt, lefagy stb és személytelen.


Végül mindig kell hívni a személyzetet és sokkal több idő, mintha embernél fizettem volna!


Én nem szeretem!

2022. dec. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
12%

Azért az mekkora pofátlanság, hogy kva drága minden és még a vevő dolgozzon ingyen nekik a gépnél, hogy ő húzogassa meg olvassa be a cuccost! Lúzer dolog bedőlni az önkiszolgáló kaszáknak, valójában dolgozol a boltnak ingyen...és ők meg így a munkaerőn spórolnak még nagyobb profitot kaszálva, ez az igazság!


Persze mindezt úgy adják elő, hogy neked jobb, közben meg csak nekik! :)

2022. dec. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
78%
Szeretem, mert zárkózott vagyok, és szeretem kerülni a személyes kontaktust.
2022. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!