Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az önkiszolgáló...

Mit gondolsz az önkiszolgáló kasszákról?

Figyelt kérdés
Én jó ötletnek tartom csak minden 5 kasszához kellene egy segítő személy aki segít továbblépni ha valami gixer van.
2022. dec. 11. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim válasza:
100%
Szeretem. Nem szokott vele gondom lenni, max a lidl-ben kell.segítség, ha olyant veszek, amit nincs kedvem rgyesével húzkodni, de nincs fent gyűjtőben.
2022. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
68%
Nem szeretem. Van aki azért kapja a fizetését, hogy "kasszás" legyen, hagyjuk meg neki a feladatot!
2022. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
69%

Nem szeretem.

Én dolgozzak helyettük, az árak mégsem olcsóbbak.

2022. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó. Én rendszeresen az önkiszolgálónál fizetek inkább. Sokkal gyorsabb szerintem.


Azzal nem egészen értek egyet, hogy minden 5 kasszához kéne. Többet is tudna kezelni 1 ember. Főleg ha kicsit jobb a rendszer és nem kell minden apróság miatt már segítséget kérni.

2022. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
77%
Én nem rajongok érte. És sokszor nem is tudom használni mert készpénzzel nem lehet.
2022. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem jó találmány, és van, hogy kifejezetten nem jön rosszul. Nem használom mindig, inkább csak olyankor, ha hosszú sorok állnak a rendes pénztáraknál, én meg türelmetlen vagyok. Nem szokott vele gond lenni, eddig ritkán kellett segítséget kérnem a használatához. Viszont újabban megfigyeltem, hogy csúcsidőben már az önki kasszáknál is hatalmas sorok kígyóznak, ráadásul a sok bénázó vásárló miatt már szinte ugyanolyan lassúak, mint ha végigállom a sort a hagyományos pénztárnál.

Olyankor is az ember pénztárost választom, ha nagyon sok darabot veszek többféle áruból is (azt hiszem, az önkinél csak egyesével lehet ezeket lehúzni), vagy olyan árut veszek, amin nincs rajta a vonalkódja (túl sokáig tartana ezeket kikeresgélnem a százféle péksütemény és zöldség-gyümölcs közül, a gyakorlott dolgozó meg kapásból tudja...).

2022. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nagyon jó dolog. Általában sokkal gyorsabb, hacsak nem nagybevásárlást tartok. És mivel enyhén antiszoc is vagyok, nekem külön plusz hogy elkerülhetem vele az emberi kontaktot.
2022. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
81%

Mivel egy blokkban több pénztár van, kevésbé vagyok kitéve egy tök(él)etlenkedő vevőnek, mintha előttem állna egy hagyományos pénztárnál.

Aki nem akarja más munkáját elvégezni, vásárolhat hagyományos kiszolgálású boltban is. Igaz, drágábban.

2022. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
11%

"Aki nem akarja más munkáját elvégezni, vásárolhat hagyományos kiszolgálású boltban is. Igaz, drágábban."


NEM, NEM drágábban! ÉPPEN EZ az (egyik) probléma

2022. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
66%
#9 Azért egy kisbolt ritkán olcsóbb, mint egy szuper/hipermarket.
2022. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!