Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent ha valaki nem néz...

Mit jelent ha valaki nem néz a szemedbe beszélgetés közben?

Figyelt kérdés

Most ismertem meg egy nöt aki elvállalná hogy a gyerekeimre vigyáz. Szeritntem rendben van, kedves közvetlen, a lányomat megnyerte (pedig nehéz) de olyan furcsa érzés amikor beszélgetés során mindig elnéz. neki is van gyereke. A háza úgy néz ki mintha az idö meg állt volna 1985 környékén. lehet hogy nincs vele rendben valami? Vagy csak nagyon szegény? talán túl sok krimit néztem?

Az egészben az a furcsa, hogy a lányom öt akarja.


2008. dec. 21. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Én is ilyen vagyok!

Nem merek egyböl a feletteseim szemébe nézni,föleg nem egy idegenébe!

Azért,mert szégyenlem magam,illetve félek.

Pedig az ismeröseim körében igen magabiztos vagyok!

Ha a gyereked kedveli,,ezek szerint a hölgy kedves személyiség(a gyerekek a gonoszokat nem szeretik;)))

Szerintem egy kicsit oldd a hangulatot,menj el vele egyszer kàvézni,mesélj neki valami jo storyt,amire talàn ö is érdeklödést mutat.

Kicsit engedd közelebb,ugy értem kezeld inkàbb baràtnöként,mint munkàsként!

Komiolyan,tudom hogy ö csak a gyerekedre vigyàzna stb...

de neked is jobban esne ha a fönököd valamennyire kedvesebb veled.

Én legalàbbis mindig azutàn oldodom,ha valakitöbbet beszél velem hétköznapi dolgokrol,és képes nevetni.

A lakàs miatt meg ne aggodj,vagy csak szegény,vagy van aki a régi tipusu dolgokat részesiti elönyben.

2008. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. nekem a lakáson az a furcsa, hogy egy a 2 asztalon kívül a legkisseb apróság is ebböl a korból van. Poszívó, tv, terítö minden. Azt azért hozzá kell tennem ez mind Ausztriában van ahol a szegénység nics olyan fokon mint M.országban.


Már velem is elöfordult ilyen, de csak ritkán.

Ès neked miért rossz ha a szemébe nézel egy idegennek?

2008. dec. 21. 20:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem biztos, hogy a megbízhatatlanság jele. Lehet ,hogy fél tőled!
2008. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet, Èn egy átagos külsejü 30 éves nö vagyok. Nem kövér sovány... Szerintem nincsen különlegesebb kisugárzásom. Mondjuk abban lehet valami, hogy sokat kérdezösködtem a gyerekek jövöbeli helyéröl, de ezzzel szerintem mindenki így van.
2008. dec. 21. 21:03
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Miért félek?

Lehet nem vagyok az illetönek szimpatikus,félek hogy nem tudok neki megfelelö vàlaszt adni,ezért a reakciot se akarom làtni,félek hogy elvörösödök,és igen a munkàltatomtol mindig tartok,mert azért az csak a feletesem.

Ausztria:

Én svàjcban élek,és bizony itt is van rengeteg ilyen ember,nekem a szomszédom nagyon gazdag,de k nem hagynà minimum egyszer egy héten a régiség vàsàrt(Flohmarkt)

amit én magam is utàlok,én inkàbb modern tipus vagyok,de ràjöttem hogy itt az emberek nagyon elönyben részesitik az antik dolgokat.

Nekem is megdöbbentö volt,föleg a régi szekrénysorok,meg a falra akasztott fém tànyérok,de ez nekik egy nagy szenvedély:)))))))))))))

Szerintem tényleg nem kellene félned!

2008. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én férjem sem néz az emberek szemébe. 8 éve vagyunk együtt, van két gyerekünk. Rájöttem ez idő alatt, hogy mi az oka. Iszonyatosan kishitű, fél, hogy hülyeséget mond, vagy lenézik. Szóval nincs túl sok önbizalma. Ha zavarban van, akkor pláne lefele, vagy elfele tekintget... Szerintem adj neki esélyt, ha megnyílik, biztos megváltozik.

Sok sikert, és Boldog Karácsonyt!

2008. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és a te szemedbe sem néz bele? Ès a gyerekekébe?
2008. dec. 21. 21:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Esetleg probalj olyannal beszelni, akinek a gyerekere mar vigyazott, kerjel referenciat tole. Hivd fel az illetot, es kerdezz ra. A lakasaban voltal mar, vagy csak kivulrol lattad? Kulonben mivel foglalkozik, es foglalkozott eddig?

Ha nem nez a szemedbe, akkor lehet hogy nem mond igazat, vagy fel kicsit. Valoszinu nagyon kellene neki a munka, es ezert felos kicsit, visszafogottabb.

Szerintem ha ugy latod, hogy ok. lenne, akkor fogadd meg ot a lanyodhoz. Igazabol ugyis akkor fog kiderulni hogy hogyan dolgozik, amikor mar felvetted. Addig nem lehet tudni. Lehet hogy valakirol azt gondolod hogy jo, es csalodnod kell, es forditva is igaz.

2008. dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, most olvasom, hogy persze voltal mar a lakasaban is. Most olvastam csak el a kommentet, eddig csak a kerdesedet. Szerintem valaszd meg ot, foleg a lanyod is szeretne, ez nagyon fontos, mert ok megerzik aki szereti oket, aztan majd meglatod.
2008. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok a "férjem sem néz mások szemébe".

Igen, nekünk a szemünkbe néz. Csak az idegenekkel ilyen, de ha megnyílik, akkor már az Ő szemükbe is bele tud nézni.

2008. dec. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!