Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki ha egy hölgyel sakkozok...

Ciki ha egy hölgyel sakkozok és vesztek? Pl egy amatőr versenyen.

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem.

a polgár lányok is elég jól sakkoznak :D


légy lovag, viseld jól, bókolj a hölgynek, mert ügyes lehetett! a ciki az lenne, ha rosszul viselnéd, csapkodnál, ilyenek :)


Én nőnemű vagyok, és sosem a nyerés motivált, mégis egy kisebb megyei versenyen sikerült megvernem egy nyerésorientált fiatalembert, aki úgy ült le, hogy könnyű menet lesz. Nagyon rosszul esett, hogy nem ismerte el, hogy ez alkalommal jobb voltam, és szó szerint hisztizett.

ugyanakkor nagyon sajnáltam, mert nekem nem jelentett annyit, igen, nagyon örültem, de magáért a játék öröméért játszottam, nem azért, hogy nyerjek.


remélem érthető voltam

2008. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon ciki, ha egy hölgy legyőz sakkban. Az lenne az évszázad cikisége... Mekkora pancser vagy...
2008. dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Amatőr és profi versenyen sem. Miért lennének ebben rosszak a nők. Én is rendszeresen legyőztem sakkban apámat, amikor még aktívan sakkoztam. Ha valaki jó, az nem azért jó, mert férfi vagy nő.
2008. dec. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
komolyan ez a legnagyob problémád?
2008. dec. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a legelső válaszadó hölgynek külön )
2008. dec. 21. 07:50
 6/6 kasska ***** válasza:
Versenyszerűen sakkozom és nem ciki.Nagyon sok jó női sakkozó van. A testvérem 9 éves lány és nagyon sok felnőttet győzött már le.
2009. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!