Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen félénk,mitő...

Miért vagyok ilyen félénk,mitől szorongok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Évek óta szorongásom van nagyobb tömegben,emberek között,ez évről évre csökken de még mindig megvan nálam. Mivel tudnám ezt teljesen leküzdeni?


A korosztályomban mindenki beképzelt,öntelt, nekem pedig alig van önbizalmam,félek nyitni az új dolgok felé

Plusz félek hogy mit gondolnak rólam az emberek,vagy mit szólnak hogyha összejövök egy lánnyal akit szeretek de nekik nem felelne meg.

Ezt hogyan tudom elnyomni,vagy ez betegség lenne? Nagyon idegesít és túl szeretnék lenni ezeken a dolgokon.

A tippeket/segítséget előre is köszönöm.



2022. ápr. 22. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menjél be az iskolapszichológushoz. A személyiségváltozás nem működik névtelen fórumozók egymondatos tanácsaira. Azért vagy félénk, mert a szüleid mindig elégedetlenek veled.
2022. ápr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

1# TÉVES.

"Azért vagy félénk, mert a szüleid mindig elégedetlenek veled."


Nem kellene ilyen tévinfókat terjeszteni!

2022. ápr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Plusz félek hogy mit gondolnak rólam az emberek,vagy mit szólnak hogyha összejövök egy lánnyal akit szeretek de nekik nem felelne meg."

Döntsd el magadban, hogy olyan lánnyal szeretnél együtt lenni, aki neked tetszik, vagy olyannal, aki másoknak tetszik. Aztán e szerint keress barátnőt.

2022. ápr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem, 2-es, az ember nem úgy születik, hogy nincs önbizalma, azt a szülei táplálják belé azzal, hogy soha nem dicsérik meg, mindig csak a hibát keresik. Akit dicsérnek a szülei, az el is hiszi, és úgy alakítja ki a személyiségét.
2022. ápr. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!