Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon egyenjogúság van a két nem között?

Figyelt kérdés
21/L

2022. ápr. 11. 07:59
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Nem a szexre gondoltam hanem úgy általában a férj- feleség viszonylatában,😂 Olyan nincs hogy ne. A nőnek lenne igaza
2022. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még az is tetszik, hogy minden háború esetében az internet tele van azzal, hogy "jajj, a nők és a gyerekek", meg pl. "30an meghaltak, köztük nők és gyerekek", meg "milyen nehéz helyzetbe kerülnek a háborús területeken élő nők" stb.


Mindeközben a háborús áldozatok 97%-a férfi.


Mi mégis a 3%-al foglalkozunk, a 97%-ot természetesnek vesszük. Sőt, szégyen övezi azt a férfit, aki nem hajlandó a háborúban meghalni.


Miért???

2022. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

32

Én kifejezetten tisztelem azt a férfit, akit nem fűt valami tesztoszterontól átitatott ködös hazaszeretet, hanem racionálisan gondolkodik, és nem akar meghalni.

Mondhatnám úgy is, hogy márpedig legyen drágább rongy élete, mind a hAZa bEcSüLetE.

2022. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

"Női előny:

- 40 év munka után nyugdíj. Ez a legnagyobb. Férfiak meghalnak, mielőtt nyugdíjba kerülnének"


Szerintem ez manapság nem igazán előny, csak akkor volt az, amikor tizenévesen kezdtek el dolgozni a nők. Tekintve hogy manapság majdnem mindenki megy egyetemre, simán megvan az ember lánya 25 éves, mire elvégzi azt és munkába tud állni. Ahhoz meg ha hozzáadsz 40 évet, akkor kijön, hogy 65 évesen mehet a nő nyugdíjba, vagyis pontosan ugyanakkor mint a férfi.

2022. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!