Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Melyiknek...

Mi a véleményetek? Melyiknek örülnétek jobban? Ez szerintetek is olyan mintha, , szerelmesek lennénk, ,?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még messze van, de karácsonyi ajándékról van szó, és időbe elkel kezdenem gondolkodni rajta, hogy összetudjam gyűjteni rá a pénzt, mert hát nincs valami jó pénzügyi hátterem.

szóval arra gondoltam hogy a legjobb barátnőmnek vennék egy ezüst medált, olyan szivet amit ketté kel törni és egyik fele az övé másik meg az enyém, és bele van graviroztatva hogy best friend. Nyakláncra gondoltam, vennék egy ezüst láncot is hozzá. De többen is azt mondták erre hogy ez olyan mintha szerelmesek lennénk, mert azok szoktak nyakláncot venni! Inkább vegyek karkötőt, de azt egyikünk sem szereti.. Mit gondoltok erről?

A másik ötletem, hogy vennék neki egy digitális fényképezőgépet. Mondta már rég ,hogy nagyon szeretne egyet, hogy ne mindig telefonnal fotózzon.

Nagyon ritkán tudunk találkozni, mert sajnos nem is egy országban lakunk. Szerintetek melyik lenne jobb?

A másik, hogy jövőre szülinapján, ha elvinném tengerre 10 napra, úgy hogy kifizetem az utat, meg ha birom a szállást is, annak szerintetek örülne?


2010. szept. 4. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Digitális fényképező nagyon drága egy barátnak, akármilyen jó is, nem várhatja el, hogy azt vegyél, ha amúgy is szűkös a helyzeted. Meg elvinni 10 napra..Medál oké, bár kicsit fura, szívmedált a szerelmemnek adok. Karkötő szerintem a legmegfelelőbb, esetleg egy gyűrű.
2010. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg olyan. Az hogy elvinnéd a tengerhez és te fizeted, az meg pláne.
2010. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen best friends-es meg bff-es nyakláncok vannak olcsón az ebay-en. Nehogy gravíroztass. Rendeld meg onnan.

Szerintem a fényképező meg a tengerparti út nagyon erős túlzás.

2010. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A tenger, meg a fényképező tényleg elég nagy túlzás, kivéve HA: nagyon szegény,és ez a legnagyobb álma, akkor szerintem nem annyira gáz,főleg ha te simán kitudod fizetni az útját..de ha neked is sok idő míg összejön a pénz,és minden pénzed ráköltöd az már tényleg olyan mintha szerelmesek lennétek.

A nyaklánc jó ötlet:)

2010. szept. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj már erőn felül költeni, az ajándék nem erről szól. Az meg se fordul a fejedben, hogy neki is viszonozni kéne? Ekkora értéket el se szabad fogadni. Az ajándék legfeljebb párezer forint lehet. Szíves láncot ne, bármilyen más, nem vagyont érő láncot igen.
2010. szept. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!