Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valahogyan lelket öntenétek...

Valahogyan lelket öntenétek belém?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy mostanában elég rosszul jöttek össze a dolgok,suli,kapcsolat,anyagiak,szinte mindenből szarul jöttem ki.

De kifelé nem mutatom,hogy xar kedvem,van ezért nem is tud senki belém lelket önteni.

Általában pozítivan állok a dolgokhoz,és mindenből megpróbálom a lehető legjobbat kihozni.

De most úgy letörtem mint a bili füle.

Senkit nem akarok a magánéleti problémáimmal traktálni.

Csupán jót tenne egy pár bíztató szócska,vagy egy "szedd már össze magad B'meg!" sem ártana.


2010. aug. 29. 16:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én semmit ülök otthon és wowozom
2010. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Gyere babám, mondd el, mi fáj! Csokonay Vitéz Mihály!


Bocsáss meg, de én ilyen vagyok. Általában mint te, én is pozitívan állok mindenhez, és én szeretek másokat felvidítani. Az más kérdés persze, hogy megy- e. Elég gyerekes vagyok, szóval csak azt tudom mondani, hogy fel a fejjel, és biztos hogy minden rendeződik.


Akarsz egy ölelést?


21/L

2010. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Miért nevezed barátaidnak azokat, akiknek nem lehet elmondani a godnjaidat. Én abbahagynám az úgynevezett barátokhoz való csatlakozást, inkább a magam útját járnám, még ha magányos lennék is átmenetileg. Amíg egyedül vagyok, képezném magam testileg, lelkileg, előbb utóbb igazi társat vagy barátokat találnék.
2010. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!