Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valahogyan lelket öntenétek...

Valahogyan lelket öntenétek belém?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy mostanában elég rosszul jöttek össze a dolgok,suli,kapcsolat,anyagiak,szinte mindenből szarul jöttem ki.

De kifelé nem mutatom,hogy xar kedvem,van ezért nem is tud senki belém lelket önteni.

Általában pozítivan állok a dolgokhoz,és mindenből megpróbálom a lehető legjobbat kihozni.

De most úgy letörtem mint a bili füle.

Senkit nem akarok a magánéleti problémáimmal traktálni.

Csupán jót tenne egy pár bíztató szócska,vagy egy "szedd már össze magad B'meg!" sem ártana.


2010. aug. 29. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sose add fel, nem szabad! Egyszer fenn egyszel lenn, hidd el jönnek még szebb idők is. Nagyon jó dolog ha ilyen nehéz helyzetben is pozitívan tudsz nézni mindent, és ezért mondom, hogy nem szabad feladnod, mert kevés embernek van ekkora lelki ereje, mint Neked. Szóval, szedd össze magad :)
2010. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

vigasztaljon az, hogy minden rossz után a jó következik... először a rosszat kell megtapasztalnod, hogy utána értékeld a jót! hidd el előbb-utóbb minden rendben lesz, ez az állapot sem tarthat örökké! velem is szokott ez lenni, de ilyenkor a jövőbeli céljaimra gondolok, és máris jobb kedvem lesz, mert tudom, hogy el fogom érni őket :)

hány éves vagy?

2010. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos nagyon is megértelek. Nem könnyű a külvilág felé csak a szépet mutatni, miközben szenvedsz. De ez is azt mutatja, hogy nagyon erős vagy! De mik történtek veled? Már ha nem vagyok túl indiszkrét? Ha van kedved, írj privit! :)
2010. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Légyszíves szedd már össze magad ba+! :) néha az is segít ha a neten néhány viccet elolvasol vagy bohózatot megnézel. na? fel a fejjel, lesz még ennél szarabb is :):):)
2010. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

"Szedd már össze magad B'meg!"

remélem segíthettem :)


amúgy nekem a humor szokott kedvet adni

[link]

2010. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

"Ha van kedved, írj privit! :)"


Hová írjon privit az ártatlan?

2010. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Teljesen megértelek..(:

Nekem ish mostanába nagyon sok bajom van..de a barátaimnak erről nem beszélhetek..:/

és azt érzem h senki nem ért meg..de lesz ennél jobb ish(:

Fel a fejjel(:

2010. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Egy kicsit máris jobb.

Amúgy 19 éves lány vagyok.Egyébként sem gondtalan az életem,szinte mindig érzelmi hullámvölgyek jellemezték.

Részletekbe nem mennék bele.Jó,olyan nagy tragédia nem történt,de mikor a sok kisebb rossz dolog összegyűlik,és nem tudom magamból kiadni,az elég nyomasztó.

Ilyenkor szokott működni az,ha jól kisírom magam,és megkönnyebbülök,de még nem jutottam el arra a pontra.

Igazán csak a legjobb barátnőmnek szoktam kiönteni a szívem,de az utóbbi időben vele is ritkán beszéltem,nem egy helyen lakunk,suliba is egész máshová járunk,telefonon sok lenne,msn-en meg nem az igazi.

De már most ettől is jobban érzem magam kicsit,hogy legalább ide leírtam,milyen Xar kedvem van.

2010. aug. 29. 17:17
 9/13 anonim válasza:
Az élet nem mindig fenékig tejfel, ezt soha nem szabad elfelejteni. Gondolj bele, hogy rajtad kívül is minden embernek megvannak a saját problémái, sokszor még rosszabbak is, mint a tieid. Ha van egy jó barát a közeledben, feltétlen beszéld meg vele a problémáidat! Hidd el, nem fogja azt mondani, hogy nem, azért a barátod! Mindenképpen beszélgess valakivel, biztosan segít...
2010. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És ti mit csináltok,amikor nincs kinek elmondani,hogy mi bajotok van?
2010. szept. 4. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!