Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted volt holocaust?

Szerinted volt holocaust?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést törölni fogják. Am. szerintem igen, volt.
2010. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem is, ráadásul büntetik is a tagadást.

AMúgy igen, volt.

2010. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Most egy Gomba-karikatúra jutott eszembe. A kép egy tantermet ábrázol, a táblára nagy betűkkel fel van írva, hogy HOLOKAUSZT, gyerek a sarokban áll, a másik meg kérdezi tőle, hogy miért van büntetésben, mire az azt válaszolja: "a tanárnő megkérdezte, én írtam-e fel ezt a táblára, én meg letagadtam".

Hogy volt-e, annak a Jóisten a megmondhatója (és a történészek lennének, ha nem hurrognák le kapásból egymás érveit a más véleményen álló történészképződmények). De mindenesetre sok a gyanús tényező. Csak túlélői beszámolók szolgálnak bizonyítékul, azok is ellentmondanak egymásnak. Aki tagad, az antiszemita, náci, és újabb népirtásra készül. Na meg itt van ugye ez a holotörvény is. Thomas Jefferson (jóval a második világháború előtt, tehát őt nem lehet e témában elfogultsággal vádolni) azt mondta hajdan: "Csupán a hazugságnak van szüksége a kormány támogatására. Az igazság megáll egyenesen a saját erejéből."

2010. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kzs ***** válasza:

Sajnos igen. De soha többé nem történhet meg!

Nem vagyok különösebben lelkizős, de ahogy ezeket a sorokat írom, a sírás környékez ott legbelül...

Férfiak, nők, gyerekek... egy bűnük volt, az, hogy éltek. Rossz helyen és rossz korban.

Két kézzel tisztelgek azok előtt, akik ezt az iszonyatot, ezt a borzalmat (nem találok szavakat) átélték!

Szívem szerint kitüntetném mindőjüket!

2010. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy törölni fogják, de ez egy egyszerű kérdés, véleménykutatás :)

Hát igen tagadás meg minden... Szólás szabadságban élünk, de fogjam be a szám...

2010. aug. 25. 18:33
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok nácinak tűnni, de ha leirom, hogy szerintem nem volt akkor az leszek, dehát ez már csak igy van :)

Miért van az, hogy a nácik minden bizonyitékot, iratot megsemmisitettek, ami a holocausthoz köthető, de videók pedig megmaradtak? És mégegy, ha pár országból 80-90%-ra kiirtották a zsidókat, akkor, hogyhogy ennyi van 60 év után?

2010. aug. 25. 18:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez nem "szerinted" kérdése. A Holocaust MEGTÖRTÉNT! Nem felejtünk!
2010. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ott voltál? Kétlem.
2010. aug. 25. 19:55
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerinted voltak Egyiptomban fáraók? Volt honfoglalás? És 48-as forradalom? Honnan tudod? Ott voltál? Kétlem.
2010. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Holokauszt létezett!

Ezt egy-egy akkoriban ténykedő (kétbetűs) tisztek is vallották, bár némelyik megbánta, némelyik mai napig konokul tarttja magát, miközben azzal hitegeti mindennap a koszos lelkét, hogy ez így van rendjén, ez volt a normális! embereket bélyegeztettek meg, utcára kilépve elfordultak tőlük, mert ott volt a csillag a mellükön, akkoriban ételjegyért kaptam az emberek húst kenyeret, de azt is igazságtalanul osztották ki nekik, elvették tőlük üzleteiket értékeiket, kisemmizték, bevagoníroztá őket, majd az életképeseket munka-az életképteleneket pedig haláltáborba küldték..nemtől-kortól függetlenül.....

szerintem kötelezővé kéne tenni Magyarországon a híres, Nobel-díjas írónk művét az iskolában! (akkor talán nem lennének ezek a kérdések) de ha hitetlenkedsz, hát olvass utánna..nettől kezdve könyveken át rengeteg helyen találhatsz róla olvasmányokat-képeket!

2010. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!