Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nézem ezt a Fundan tüntetést,...

Nézem ezt a Fundan tüntetést, és olyan gáz, hogy folyamatosan fotósok vannak a tömeg előtt, ahogy vonul. Miért nem használ zoom-ot, hogy ne zavarjon?

Figyelt kérdés
Ez kábé olyan gáz, mint amikor az unoka szülinapja van, és egyszerre 6 családtag fotózza, de énekelni neki már senki nem énekel, csak a megörökítés a lényeg. De itt ráadásul profi fotósok dolgoznak, nincs elég jó gépük, hogy messziről is tudjanak fotót készíteni?

2021. jún. 5. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem az a gáz, hanem az, hogy elnyomó kínai állam mellett van pofàja bárkinek is tüntetni. Az a nagyon gáz.
2021. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"nincs elég jó gépük, hogy messziről is tudjanak fotót készíteni?"

A kulcsszó a látószög. Biztos emlékszel a Cápa filmből a Vertigo effektre. A téma nem változik, de a háttér nagyon is.


[link]

2021. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"kínai állam mellett" - ???


[link]

2021. jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Fudan.
2021. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"A kulcsszó a látószög."


Azt én értem, de olyan fontos művészi kép készítésével zavarni egy felvonulást? Illetve ha egyvalaki már készített, akkor másnak miért kell? Az a kép úgyis bejárja majd a sajtót, miért kell még tíz másiknak is ugyanolyan fotót készítenie, az már nem kreatív, mondjuk az elsőtől sem az.

2021. jún. 12. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek ilyenek. Én szoktam eseményeken fotózni, az én vezérelvem az, hogy az esemény a fontos. Mindig úgy helyezkedek, hogy másokat ne zavarjak, illetve előtte akár egy órával helyet keresek magamnak, és nyakamba akasztom a gépet, hogy a világ láthassa, inkább ne üljenek elém, ha máshol is van hely. De látom, hogy mindenki más nem így gondolja, és ide tartozik az egész világ, nemcsak a megélhetési fotósok - gondolj az anyukára, aki előreszalad, hogy az ovis ballagáson a lányáról csináljon egy telefonos képet. Az meg, hogy elémáll, az teljesen természetes bárki bolygólakótól.


Ami a látószöges megjegyzést illeti, tökéletesen igaz, de két replikám lehet rá:

1. manapság ilyen finomságokat már nem ér föl ésszel egy megélhetési fotós

2. bármikor lehet bármilyen képre azt mondani, hogy na, akkor ez a jellegű kép nem készül el, az élet meg megy tovább; majd készítek telével olyant, ami szintén jó, csak más

2021. jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!