Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Léteznek még olyan felnőtt...

Léteznek még olyan felnőtt férfiak, akik szeretik az állatokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Komolyan szinte bármelyik férfi ismerősömmel beszélgetek mind vagy ezt vagy azt nem szereti. Nekem fontos, hogy valaki szeresse az állatokat, de egyre inkább azt látom, hogy néhány férfi égőnek tartja, ha van macskája vagy papagája, vagy bármilyen kisállata. Miért?? Mi ebben az égő? Nekem ez az egyik legfontosabb szempontom.
2010. aug. 15. 23:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nekem egy olyan ismerősöm sincs, aki nem szereti az állatokat. Vagyis a nagymamám, de ő nem férfi..

Apunak vannak lovai, és úgy babázik velük, mintha gyerekek lennének. Amikor megszületett a kiskutyám, akkor mondjuk próbált úgy csinálni, mintha nem szeretné, meg mondta hogy ne engedjem be, de mára meg már mindig együtt esznek, meg ha leül tv-t nézni, akkor a kutyus odamegy és az ölébe ül, vagy melléfekszik, nagyon édesek:) ő 62 éves

Unokatesóm 29 éves és sírt, amikor elütötték tavaly a kutyájukat, nagyon szerette.

Egyik ismerősöm (25 éves) meg szokott önkéntesen menni egy menhelyre, és ott foglalkozik az állatokkal.

Én szóba se állnék olyannal, aki nem szereti az állatokat:D

2010. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!