Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeged, Békéscsaba, ezek...

Szeged, Békéscsaba, ezek mennyire nyugis helyek?

Figyelt kérdés

Akik ott laknak,mit gondolnak ezekről a városokról?

Jó ott lakni,kevés a bűnözés?

Köszi az értelmes válaszokat :)


2010. aug. 8. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Én Békéscsabán lakom, szerintem nyugis hely.

Szeged szerintem zsúfolt, zajos stb...

2010. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Szeged nagyon szép,és vannak nyugis részei is.A közbiztonság az egyik legjobb szerintem ott az országban,a nagyvárosok között.
2010. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, Szegeden valóban vannak nyugis és szép helyek.

De azért Békéscsabán szerintem több van.

2010. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
76%
Hátha választanom kéne hogy hova költözzek inkább szeged.:DLehet csak azért mert csográdmegyei vagyok:)
2010. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
76%
Én szegedi vagyok, de Békéscsabán tanulok. Szeged sokkal inkább hasonlít egy nagy városra, mint egy kicsire, ellenben Csabával. De mégsem olyan zavaróan zsúfolt és nagy, mint Pest. Csabán viszont sokkal nyugodtabbak az emberek, minden közelebb van, gyalog még a legmesszebb lévő helyre is eljutsz negyed óra alatt, szóval nyugisabb. De unalmasabb. Nyáron például olyan, mintha atombomba robbant volna, semmi program és senki nincs az utcán. Ellentétbenm Szegeddel, ahol nyáron élhetsz igazán! Csaba csak akkor jó, ha rengeteg haverod van, akikkel hülyülhettek meg ilyesmi, de egyébként nagyon szép kis hely, ahhoz képest, hogy nem nagy. Szeged olyasmi, mint Debrecen, csak különlegesebb és napfényesebb! Ráadásul ez a diákok városa! Év közben megy a pezsgés ezerrel, tele van fiatallal. Nyáron meg fesztiválok, stb...nem véletlenül hívják "A napfény városának" :) Kinek mihez van kedve, szerintem az a legjobb, ha itt is-ott is vagy, mert egyikben ez a jó, másikban az, ráadásul közel vannak egymáshoz!
2010. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Én is szegedi vagyok, a városnak van nyugisabb és zajosabb környéke is. Zsúfolt, zajos a belváros és felsőváros, nyugis és elég jó környék Újszeged.

Ha diák vagy és az SZTE-n tanulsz majd, rengeteg kedvezményben fogsz részesülni. Számtalan bulira mehetsz be INGYEN, ha államira jársz ingyenes a bérlet stb, olvass utána.

Én azt szeretem a városban, hogy lehetetlenség eltévedni, a fontosabb helyek mind egy környéken vannak, a tömegközlekedés is kiváló.

Most egy kicsit fel van túrva a város, és elég nagy dugó szokott kialakulni, mert utakat csinálnak, a 3-as villamos vonalát újítják, illetve most épül a 2-es villamos vonala is.

A közbiztonság is jónak mondható, elég sok rendőr és polgárőr szokott mászkálni a városban, de azért este ne nagyon mászkálj egyedül a Mars tér közelében és Tarjánban mert 99%, hogy valaki beszól neked, tőlem már kértek egy párszor gyanús alakok cigarettát de az is előfordult, hogy fütyülgettek, cuppogtak utánam.

De így mindent összevetve Szegedet ajánlom Neked!:)


Remélem segítettem!:)

2010. aug. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!