Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen város Békéscsaba?

Milyen város Békéscsaba?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy jövőre oda költözünk. Milyen a város? Milyen bevásárlóközpontok, áruházak, boltok vannak? Milyenek a szórakozási lehetőségek. A közlekedés? Ha ott éltek, szerettek Békéscsabán lakni?
2009. nov. 16. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csaba Centerbe lehet menni bevásárolni.A buszok kb. félóránként járnak.Szórakozási lehetőségek vannak,de nem járok,úgyhogy erről nem tudok felvilágosítást adni.Imádok ott lakni.
2009. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Békés. :)
2009. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csaba center, Sétáló utca, Univerzál áruház, Könyvtár-vagyis most már Tudásház a neve, a liget ezek a kedvenc helyeim :)
2009. nov. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. nov. 19. 16:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy tipikus nagyra nőtt, alföldi falu.
2015. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sz_r. Nincsenek normális szórakozóhelyek, a meki is bezárt nem rég. Nincs éjszaki élet.
2016. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Utolsó:Atya világ éjjel nem mászkálnak és dumálnak az emberek,nincsnek zajos kuplerájok,mi lesz?Még a végén nyugalom?Na nee,irány London!
2017. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó ha nyugira vágysz, akkor költözz falura! Egy Békéscsaba méretű megyeszékhelytől (!!!) az ember joggal vár el legalább minimális életet, amibe bele tartozik a normális szórakozási lehetőségek biztosítási is a fiatalok számára.
2017. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Ott van a narancs menjél oda ha annyira szórakozhatnékod van,amúgy meg én épp azt tudom neked mondani amit te nelem,ha akkora nagy bulibáró vagy költözz pestre vagy londonba,de minimum Debrecenbe(ha csak magyarországról beszélünk),és minden épeszü ember nyugalomra vágyik és nem tivornyázó alkesz 15 évesekre hajnalba az utcán.Én is szeretek szórakozni de azért szerintem nem hátrány hogy egy nappal nyüzsgő város éjszakára lenyugszik,elvégre nem Las Vegasról van szó,hanem csak egy alföldi városkáról(még ha megyén belül is a legnagyobb)
2017. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehetőleg egész Kelet-Magyarországot felejtsd el!
2017. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!