Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha meg kellene halnotok,...

Ha meg kellene halnotok, milyen módot választánátok?

Figyelt kérdés
Ne azt válaszoljátok, hogy valahogy megoldanátok, hogy ne haljatok meg. Lehet akármilyen nem szokványos mód is. Én személy szerint egy felrobbanó atombomba mellett ücsörögnék.
2010. aug. 8. 15:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:57


Te nem fogsz meghalni igazad van...

Te MÁR halott vagy.

2010. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
74%

Majdnem mindegy, hogy halok meg, ha tudom, hogy az életem lehetőségeit kihasználtam, és nincs mit bánnom. Akkor lelőhetnek, felrobbanhatok, akármi... csak nem szeretnék sokáig szenvedni.

Nem a fájdalom miatti félelemtől, hanem mert nem látom értelmét a szenvedésnek.

2010. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
70%
Ha máshogy nem is, de a hazámért vívott harcban!
2010. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Álmomban, úgy, hogy nem tudok róla, ha van ilyen méreg.
2010. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
A kérdés eleve rosszul van megfogalmazva. Mi az hogy ha? Ez nem választható, egyszer mindenki meghal.
2010. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

A lényeg inkább a "kellene" szón van. Ebben benne van, hogy eldöntöd, hogy milyen legyen a vég. Benne van némi önkezűség is. Ha csak várnád a természetes véget akkor lehet, hogy sokáig kellene várni.


Úgy látom 2 sláger eset van. Vagy nem tudni a végről vagy nagyon is ott lenni fejben. Én mindkettőt egyberaktam az atombombával. A robbanásig az van amit akarok, majd a robbanás egy milliomod másodperc alatt elpárologtatja a testem. Gyorsabban, mint hogy bármilyen fájdalominger eljuthatna az agyamig. És ha már meg kell halni akkor nagyot pukkanok.

2010. aug. 8. 23:30
 27/31 anonim ***** válasza:
Alvás közben, vagy miközben megmentem valakinek az életét, vagy mikor egy jó csajban vagyok benne :D
2010. aug. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Sörétessel lerepíteném a fejem.
2010. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Átgondoltam a dolgot. Az eszmés válaszomnál elvesztettem a kontrollt, a fantáziám és az érzelmeim túlerőben voltak... :-D


Írok egy kevésbé "durva" módot is, bár az előzőt sem vetem el. ;-)

-Vakon bízva, kiállva, harcolva a célért. Olyan körülmények között, hogy nem válogatják a harcosokat, hogy ez szemüveges, húzzon vissza Medal Of Honor-ozni, ez kövér, fussa körbe háromszor a disznóólat, hanem bárki, aki elég elszánt, képes harcolni, mehet. Ahogy az ég felé emelem a tőrt (amit egy ellenség gyomrából húzok ki épp-, belevág a villám a pengébe, én meg csak remegek... Vagy esetleg az ellenség fegyverei szakítják le az arcom.

2010. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Bocsánat az OFFért, de ki az a barom, aki sorra leszavazza itt a válaszokat? Kaptunk egy kérdést, válaszolunk rá, és most, hogy nézem vissza a válaszokat, mind 75% meg 66%. Miért? Azért mert válaszoltunk egy kérdésre?
2010. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!