Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kit választanátok és miért?...

Kit választanátok és miért? (többi lent)

Figyelt kérdés
Válasszatok ki egy embert az életetekből (lehet az rokon, testvér, szülő, gyerek, barát, házastársad...szóval bárki) és írjátok le azt az egy, legjobb illetve legrosszabb tulajdonságát. Ezzel csak azt szeretném megnézni, hogy ki- hogyan és kihez viszonyul a legjobban..amolyan kiváncsiság felmérés :)
2011. ápr. 21. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Férjem legjobb tulajdonságai: nagyon nyugodt, higgadt, empatikus (de még sorolhatnám, mert sok-sok jó tulajdonsága van).

Legrosszabb tulajdonsága talán az, hogy néha nehezen hoz meg döntéseket.

2011. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyik legjobb barátom.

Legjobb tulajdonságai: Okos, nyitott mindenre, megmondja a frankót, sz*rból is épít légvárakat.

Legrosszabb tulajdonságai: Nem veszi észre, hogy sokkal többre vihetné az életben.

2011. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a mamám volt az aki az életemben meghatározó személy volt.Tudom már nem él de azért le szeretném írni.

Jó tulajdonsága:Jószívű,kedves,segítőkész,és szerethető és sorolhatnám.

Rossz tulajdonsága:szegénykém naiv volt,és hitt mindenkinek.

Ő volt az én mindenem és egy őrült száguldozó megölte.Azóta nem engedek olyan közel senkit a szívemhez!Bocsi hogy nem élő személyről irtam!!

2011. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Párom.

Legjobb tulajdonsága: nagyon sok jó van. Ezek közül nem tudok egyet sem kiemelni. Azt nagyon szeretem benne, hogy Ő olyan, aki mellett 100%-ban önmagam lehetek. Kevés ilyen emberrel találkoztam.

Rossz: nagyon nyugodt, és kedves mindenkivel. Így sokan kihasználják. Nem áll ki önmagáért, és nem domináns. Szüksége van az irányításra. Én bunkó vagyok és forrófejű. Olyan örök lázadó típus. 2 év után nagyon zavar a tehetetlensége, a gyengeségei. De nagyon szeretem, és emiatt sosem szakítanék.

2011. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Anyum:

a legjobb benne, hogy bármikor, bármiben számíthatok rá, akármit elmondhatok neki meghallgat, esetleg segítséget nyújt. Remélem én is ilyen anya leszek :)


a legrosszabb, hogy nagyon elfogult tesómmal szemben.



26N

2011. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2011. ápr. 21. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!