Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha meg kellene halnotok,...

Ha meg kellene halnotok, milyen módot választánátok?

Figyelt kérdés
Ne azt válaszoljátok, hogy valahogy megoldanátok, hogy ne haljatok meg. Lehet akármilyen nem szokványos mód is. Én személy szerint egy felrobbanó atombomba mellett ücsörögnék.
2010. aug. 8. 15:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
51%
Gyertyafény, hatalmas, pihe-puha franciaágy, vörös rózsák, mézes málnapálinka, olaszkaja, sexy kigyúrt olasz pasik(kb. 3-4), egy nagyon jó sex közben---------------------------------még a kedvem is elmenne a haláltól, inkább csak a pihe-puha franciaágy, meg a mézes pálesz, hogy valami jó is legyen azért.
2010. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
2010. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
66%

Most sokan a hacker és a pszichológus telefonszáma után fognak kaparni (IP lenyomoz, doki ráküld), de így...:

Élet és halál, gyűlölet és szeretet uraként, a célomért (már nem illene be a kultúra és közösség témába, úgyhogy inkább nem írnám le) folytatott harc csúcsán. Hatalmam lenne... De valaki, akiben bíztam, rohadtul elárulna... Nem lenne sok értelme már az életnek... Vajon milyen ízű a töltény? Talán követnék páran az eszméimet, talán nem... :-D

2010. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Én nem választanék semmit, én nem fogok meghalni.
2010. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Ma 16.57: Csak nem valami népírtásra készülsz? :D Mik az eszméid. Megírhatod priviben, ha gondolod. :D :)


Amúgy nem tudom. Nekem mindegy, csak gyors legyen és ne fájjon.

2010. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Dehogy készülök népirtásra. Én csak nem hiszem, hogy az évek alatt szerzett tudásom elveszne, így meghalni sem fogok.
2010. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 BeerHunter ***** válasza:
51%

Alkoholmérgezés?

Vagy 20000 méterről ernyő nélkül.

2010. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
70%
Én úgy szeretnék meghalni,hogy Isten fogja a kezemet.
2010. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Mond valamit az a film, hogy Dr Strangelove? Nos, a végén van egy jelenet, amikor az őrnagy meglovagolja a hidrogénbombát. Hát, valahogy úgy :)
2010. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
72%
Egyik kézben zászló, másikban kard. Rajtam páncél, és kitörni a körülvevő ellenség gyűrűjéből.
2010. aug. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!