Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek kicsit népszerű...

Hogyan lehetek kicsit népszerűbb/menőbb? 16/L

Figyelt kérdés
Hogyan szerezhetek több barátot és fűzhetem szorosabbra az eddigi kapcsolataimat?
2010. aug. 8. 00:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj sokat,menj oda lányokhoz és fiúkhoz is beszélgetni,ha poénkodnak veled nevess sokat és probálkozz te is vicceseket mondani,amúgy szinte mindegy miről csak beszélgess,vannak általános témák amik sokakat érdekelnek (pl fiúknál forma1 ilyenek)
2010. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen ezt a sok hasznos választ csak az a baj velem hogy tényleg félek az emberek/korombeliek véleményétől hogy mit gondolnak rólam ha olyanokat csinálok vagy kicsit feltűnöbb vagyok. tényleg nem merem felvállalni teljesen önmagamat. de most megpróbálom hátha többre jutok. :)

régebben amúgy eléggé félénk voltam mert amikor beszéltek hozzám akkor alig néztem az emberek szemébe amiket alig vagy nem is ismertem és nem nagyon mertem beszélgetni idegenekkel és zavarba jöttem ha korombeliekkel ismerkedtem meg barátok által és nem mertem nyitni feléjük. lehet ez a félénkség maradt meg még bennem de 14 éves korom óta változott meg amúgy ez bennem és nyitottabb is lettem.

2010. aug. 8. 23:14
 13/15 A kérdező kommentje:
04:59 adhatnál itt ötleteket. érdekelnének ezek amiket leírtál.
2010. aug. 8. 23:16
 14/15 dag ***** válasza:
24%

Sokan azt írják hogy"add önmagad"

Ez már annyira tv-s szöveg hogy.....pfuuuuuuuuu

Járj vagányabb szerkókba, legyen jó dumád, meg stb..

2010. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
tudom de aztán "legyen jó dumám"... :D hát most én is ezt akarom de az a kérdés hogy hogyan vagy miket mondjak stb.?
2010. aug. 9. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!