Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek népszerűbb?

Hogy lehetek népszerűbb?

Figyelt kérdés
Nem járok sehova, nem tudok mert kisgyermekem van, 1-2barátom van csak, inkább ismerőseim vannak, de szeretnék több barátot. Mit tegyek?
2011. máj. 8. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám nekem is. :)
2011. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Játszótéren, játszóházakban találsz magadhoz való kisgyermekes szülőket, légy nyitott, és érdeklődő. Hamarosan barátokra is szert tehetsz.
2011. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kisnita ***** válasza:

Eleinte én is játszótéren ismerkedtem (nálunk nincs játszóház vagy hasonló) kis faluban lakunk, senkit nem ismertem itt, tök egyedül voltam. Egy darabig ez jó is volt így mikor találtam ismerős anyukákat, de ahogy nőttek a gyerekek más lett a napirendjük pont akkor aludtak az övéik mikor mi ráértünk volna és fordítva. Szóval abba maradt a dolog :S

Most megint egyedül vagyok nem járok össze senkivel. Nagy ritkán barátnőmmel szoktunk összejárni, neki még nincs gyereke, de már próbálkoznak.

A neten fórumokon is ismerkedhetsz.

2011. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valami közösségi oldalon keresd fel a régi, pl. középiskolás osztálytársaidat. Ott lehet látni, hogy van-e gyereke, férjezett-e etc. Ők is biztosan vágynak egy régi, szintén gyermekes ismerősre. Szervezz egy osztálytalit, vagy csak hívd meg őket magadhoz.
2011. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!