Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha lenéznek a...

Mit tegyek, ha lenéznek a lakhelyem miatt? Hogy vágjak vissza?

Figyelt kérdés

Bp-n, egy belvárosi suliba járok. Ugye a többség az "elit" kerületekben lakik, meg amúgy is olyan nagyképűek, a lányok tiszta divatbemutatót tartanak stb. Én meg Kőbányán élek, nem a legjobb helyen ott sem, de a házunk az szép, nincs vele semmi baj. Mindig kapok olyan megjegyzéseket, hogy "Ó te szegény, neked még haza kell menned a világvégére", de mindezt ilyen gúnyosan. Most, hogy szünet van, elhívtam pár osztálytársamat, akikkel jóban vagyok és elkezdik, hogy "nem megyünk ki oda a p*csába, olyan tré hely". Tök szarul esett, mert lehet, hogy nekik az már gáz helynek számít, de én ott élek és még nem volt vele bajom. Úgy lenéznek, mert kb 90%-uk ilyen gazdag helyen lakik, én meg a külvárosban. Eleve szerintem nagy tahóság, hogy kedvesen elhívom őket, ők meg erre hivatkozva leráznak. Mindig gúnyolnak, mit mondjak nekik?

17/L


2010. aug. 7. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Lenéznek lenéznek:D Én is Kőbányai vagyok s nem tud érdekelni.Mondd meg nekik hogy ti meg hogy néztek ki,mint egy cicababa. Melyik részén laksz? Én a Pongráczon,na az gáz:D:D Ha nem akarnak jönni nem kötelező.Te ott jól érzed magad s az a lényeg:)
2010. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mindent, amit érzel ezzel kapcsolatban, feltéve hogy érdemesek erre. Hogy fáj, hogy ne legyenek tahók, stb... Illetve tájékoztasd őket, hogy nem az ő érdemük, hogy ott laknak ahol.
2010. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!