Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lenéznek engem. Mit csináljak?...

Lenéznek engem. Mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Az osztályból mindenki kb egy fél fejjel magasabb nálam (egy van mindössze, aki nálam is alacsonyabb), tehát alacsonyabb vagyok, sosem voltam ez a sminkelős plázacica, inkább a sportosok közé tartozok. A suliban nagyon jól tanulok, de nem vagyok stréber. Mivel nem szeretném minden nap ugyanazt, vagyis unottan ülni a padban és jegyzetelni, sok versenyre járok, hogy izgalmasabbak legyenek ezek az éven. Nem öltözködök divatosan, tehát nincs millió forintos táskám, cipőm... Az osztálytársaim sosem mondják ezt, sosem róják fel nekem, de valahogy (nem is tudom, hogy fejezzem ki magam) ott van a levegőben, hogy én kevesebb vagyok, mint ők, lenéznek engem. Remélem, tudjátok mire gondolok. Ahogy beszélnek velem, olyan lenéző velem szemben a stílusuk. Mit tegyek ez ellen?
2011. febr. 16. 18:16
 1/4 the lumpy válasza:
Ilyesmivel ne is tordj...lehet h csak azert erzed ugy mert ok menobbnek erzik magkat nallad...egy idoben enis igy voltam es ha erdekel h mit tettem ez ellen akor adj egy chat cimet es elmondom.;)
2011. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem is pont ez a problémám volt.. tudom milyen rossz rettentő érzés volt hogy nem bírnak pedig én nyitok feléjük.. szerencsére már kitörtem belőle. és most akkor elmondom neked is járj szerencsével!! nekem úgy sikerült, hogy egyszerűen többet voltam velük (ne úgy érts hogy folyton rajtuk lógtam!!) beszélgettem, próbáltam benne lenni a témájukban kicsit jobban megismerni őket.. de persze meg is kell érteni hogy ez hogy megy, meg persze a társaságtól is függ hogy ők milyenek, hogy szeretnének-e nyitni feléd.. de szerintem egy próbát megér!! :):) sok sikert remélem menni fog és kitörsz ebből a rossz helyzetből!!! Eszti :)
2011. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mióta érzed így?
2011. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát utolsó válaszoló, igazából már elég régóta. Illetve hát alapiskolán, mikor elsős, másodikos, harmadikos, negyedikes voltam, még nagyon jó barát voltam mindenkivel, ugye még nem érdekelt akkor szinte senkit a divat. De azóta eljöttem gimnáziumba, és az osztály felét csak akkor ismertem meg, ugye a kamaszkorban, mikor mindenki divatosan akar öltözködni, ő akar az osztály menője lenni. Tehát ekkor. Kb 3-4 éve.
2011. febr. 21. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!