Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket is gyakran lenéznek?...

Titeket is gyakran lenéznek? Miért van ez? Hogyan lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés
Gyakran észreveszem, hogyha bemegyek valahova, lenéznek , elhúzódnak tőlem az emberek.Nagyon rosszul viselem, már ki sem megyek szinte az utcára. Mit lehet tenni?:(((
2010. márc. 21. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Engem is.. énsem tudom, már alig merek kimozdulni..:( Pedig rendesen öltözködök, nem vagyok csúff sem nem tudom miért:S
2010. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem fóbiád van..
2010. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Legyél ápolt, erős, és művelt. Akkor majd felnéznek rád!
2010. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem néznek le, mert két méter magas vagyok, fizikailag elég kevés ember tud engem lenézni :)
2010. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem is ez a bajom. illetve ez volt, amikor kisebb voltam. azóta már megtanultam, hogy ez ne rontsa el a kedvemet, ergo tojok rá, igaz, hogy tök egyedül is vagyok, de nem érdekel. ez is egy megoldás, talán nem a legjobb.
2010. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én meg 166 cm magas, 35 éves nő vagyok. Egyedülálló, ugyanis már tényleg régóta nem járok sehova a mhelyemen kívül.Nem vagyok elhanyagolt külsejű, igaz Aphrodité sem, szüleimtől nem a legjobb géneket örököltem, nekik sem a legjobbak ez tény.

Kedves első, neked mióta tart?

2010. márc. 21. 18:32
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Még nem fordult elő velem.


Egyébként három eset lehetséges. Először is vagy nagyon elhanyagolt és furcsa, diszharmonikus külsőd van, vagy olyan helyekre jársz, ahova nem illik a megjelenésed/stílusod.


Az elhanyagolt, különc, zavaros megjelenés és viselkedés hátterében pszichológiai problémák is lehetnek. A stílus viszont jól megválasztható, fejleszthető.


A legvalószínűbb azonban, hogy beképzeled magadnak, hogy lenéznek, miközben valójában az önbizalmaddal van baj.

2010. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1.válaszoló: nekem már 3 éve tart ez az állapot és tényleg nagyon zavaró tud lenni, És neked mióta tart? Ezért is vagy egyedül?
2010. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, nekem is vannak hasonló fóbiáim, de ezt próbálom leplezni kellő határozottsággal, ha szükséges minimális arroganciával. (28/F)
2010. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ilyet én is érzek elég gyakran, főleg buszon.

Igaz, én már nagyon sokszor éreztem azt is, hogy rokonszenvvel néznek rám, szintén a buszon.

Ez szerintem olyan dolog, hogy embere válogatja, van akinek szimpatikus vagy, van akinek meg nem. Van amikor sok ember verődik össze akinek nem vagy szimpatikus, és ezért érezheted így, ahogy.

2010. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!