Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha lenne egy olyan választásod...

Ha lenne egy olyan választásod hogy kiveheted az Internetből-tévéből amit szeretnél de ezek közül valamelyikről le kellene mondani melyikrőlk mondanál le?

Figyelt kérdés

Barátok/Kapcsolatok/ Haj


család, Soha nem lenne fiúd meg párod meg gyereked,/Semmi gyümölcs egész életedben/Semmi játék/Nem tudnád mi az az illem

Melyikről mondanál le?


2010. aug. 5. 10:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ja, én kivenném a Supernaturalból Dean 67-es fekete Chevy Impaláját *.*

és lemondanék a játékról vagy az illemről :)

És ha már itt tartunk, még pár dolgot szívesen kivennék a tévéből... egy luxusvillát, egy jachtot meg egy pasit :)

2010. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Értem!! Az tök jó
2010. aug. 5. 12:45
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez a baj a TV-vel meg az Internettel, hogy eltorzítja az emberek értékítéletét. Most őszintén gondoljátok, hogy egy kocsi vagy egy hajó a legfontosabb a világon?
2010. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gyümölcsről, aztán kivenném a nekem tetsző gyümölcsöket a monitorból. :D
2010. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ki mondta, hogy a legfontosabb? Nem mondanék le soha sem a barátaimról, sem a családomról! De ha bármit kivehetnék a Tv-ből, az nyilván inkább anyagi dolog lenne. Szerintem mindenki erre asszociál. Ha pedig ezért valamiről (ami teszem azt nem olyan fontos) le kell mondani, hát ilyen az élet. Valamit valamiért.
2010. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!