Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha lenne egy olyan választásod...

Ha lenne egy olyan választásod hogy kiveheted az Internetből-tévéből amit szeretnél de ezek közül valamelyikről le kellene mondani melyikrőlk mondanál le?

Figyelt kérdés

Barátok/Kapcsolatok/ Haj


család, Soha nem lenne fiúd meg párod meg gyereked,/Semmi gyümölcs egész életedben/Semmi játék/Nem tudnád mi az az illem

Melyikről mondanál le?


2010. aug. 5. 10:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ugy értem hogy teszem azt megtetszik egy cipő és azt csak kiveszed a monitorból!!

Nincs otthon kaja sebaj válogathatsz eleget!!

2010. aug. 5. 10:26
 2/15 anonim ***** válasza:
nincs tévém, ami meg kell és telik rá azt megveszem ;)
2010. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kivenném mindig a pénzeket, lemondanék a hajról és csináltatnék klassz parókát :)
2010. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mondjuk sajnálom azt, akinek eszébe jut, hogy egy cipőért lemondjon a családjáról...
2010. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem fotók vannak fent a gépemen,hogy mindig tudjam és lássam a céljaim.Ezek között a fotók közt van család,leánykérés,szép kert,autó stb..szóval ezeket nyugodtan kivenném,és nem helyettesítenék semmit a másikkal!
2010. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A nem tudnám, mi az illem:) Az élet úgyis újra megtanítana rá:DDD Ezt szerintem nem lehete kikerülni:)
2010. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Én nem tudnék a családomról lemondani
2010. aug. 5. 10:32
 8/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van ilyen választása. Elmegy dolgozni, lesz pénze, és megveheti amire vágyik.
2010. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igazad van de egy ilyennek örülnél nem ??


[link]

2010. aug. 5. 10:37
 10/15 A kérdező kommentje:
Mert ez nem 300 ezer
2010. aug. 5. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!