Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz internetből az...

Mennyire nehéz internetből az ECDL vizsga? Mondanátok tapasztalatokat ezzel kapcsolatban. Köszi! : )

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod használni a keresőt, és tudod, hogy bizonyos típusú információkat milyen oldalakon találsz, akkor nem nagy cucc. Úgyis csak 75%-ra kell megcsinálni.
2011. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De úgy hallottam vannak elég 'érdekes' feladatok.. amire elég nehéz választ találni..:/

azértköszi!:D

2011. jún. 4. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se nehéz,bár mondjuk két éve csináltam.
2011. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem köszi remélem sikerül...:D
2011. jún. 4. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi múlt héten úgy mentünk el, hogy úr isten nem tudunk semmit, aztán mindenkinek sikerült :)


Ha valamilyen parancs nem jut eszedbe, akkor nézd meg NVU-ban hogyan kell, meg ha lehet akkor dolgozz össze a többiekkel.

2011. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem holnap lesz és parázok..:S

Összedolgozni nem nagyon lehet mert 2 tanár is bent lesz..

azért köszi:D

2011. jún. 8. 17:32
 7/7 A kérdező kommentje:
átmentem..:DDDDD
2011. jún. 18. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!